Břeclav byla na Kyjovské moc

Kyjov /FOTOGALERIE/ - Porážku 1:4 přivezli fotbalisté Kyjova z trávníku třetiligové Břeclavi, s níž se utkali v přátelském duelu.

16.7.2009

MSK si proti Kyjovu připsalo povinnou výhru.Foto: DENÍK/Martin Daneš

Tým vedený trenérem Zdeňkem Lorencem nastoupil s řadou změn v sestavě. Chyběl Chaloupka, Fišer, Velecký, Nedvědický nebo Tomáš Macek.

„Dokud jsme měli síli, hráli jsme s Břeclaví docela vyrovnanou partii,“ komentoval střetnutí kyjovský stratég Lorenc, jehož svěřenci se dokonce dostali do vedení. Po několika málo odehráných minutách se do vlastní sítě trefil jeden z domácích beků. „Kluci si osahali, jak to vypadá se silnějším soupeřem a zjistili své možnosti,“ pokračoval trenér, který na lavičku Kyjova přišel během letní přestávky.

Druhou branku mohl přidat Lipčík. Jeho pokus však zlikvidovala domácí defenzíva.

Břeclavští nakonec přece jen ukázali sílu třetí ligy a čtyřmi přesnými zásahy zamítli veškeré snahy hostujícího celku. „Kyjov kladl tuhý odpor a vítězství nám zajistily až dvě slepené branky v závěru,“ uvádí webové stránky břeclavského klubu.

Kyjov: Cahlík – Sv.Macek, Žaroský, Půček – Kovařík, Přikryl, Bartoň (Bátora) , Drápal, Flašar – Kučera (Vinca) – Možíš Z.(Lipčík)

Autor: Lukáš Ivánek

16.7.2009 VSTUP DO DISKUSE

Jan Tříska.
14

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Jubilejní dvacátý ročník Burčákové šestky vyhrál David Kákona z Hodonína (číslo 482). Celkem se na start hlavního závodu postavilo 176 mužů a žen.
25

Kákona zastoupil kamaráda Sasínka a s přehledem ovládl Burčákovou šestku

Bydlení podle znamení zvěrokruhu: Jak si žijí vodní a vzdušná znamení

Nic na světě nepoví o člověku tolik, jako jeho byt. Hned při vstupu do předsíně bezchybně odlišíte pedanta od bohéma. Každý člověk má svůj vkus, každé astrologické znamení své priority.

Povinnou výhru zařídil Čepil. Mutěnice zdolaly Vojkovice a jsou už čtvrté

Mutěnice – Mutěničtí fotbalisté se v krajském přeboru dostávají do herní i výsledkové pohody. Vinaři po jednoznačné výhře 5:1 v Ivančicích naplno bodovali i doma proti Vojkovicím, které v 8. kole bez problémů zdolali 2:0 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo. Oba góly favorita ve druhém poločase vstřelil útočník Marcel Čepil.

OBRAZEM: Na výstavě ukázali i houbu dlouhověkosti

Ratíškovice – Tradiční houbařská akce se těší velké oblibě. Letos hasičská zbrojnice v Ratíškovicích hostila již sedmatřicátý ročník místní výstavy hub. Pro účastníky byla připravená houbařská poradna uznávaného mykologa Romana Maňáka a výstava fotografa Ladislava Špety.

Veselí v přestřelce ztratilo slibný náskok a v Bohunicích prohrálo

Veselí nad Moravou – Byli blízko důležité výhře. Fotbalisté FC Veselí nad Moravou sahali na hřišti v Bohunicích po třech bodech, a i když proti Tatranu vedli 2:1 a 3:2, nakonec odjeli domů s prázdnou. Nováček jihomoravského krajského přeboru v 8. kole podlehl druhému týmu tabulky 3:4 a s pěti body je dál předposlední.