Tvarožná Lhota – Radějov 0:0. Derby skončilo bezbrankovou remízou. Lhoťané získali první jarní bod.
Moravany – Kněždub 2:1 (2:0), Hudec, vlastní – Sasín, diváci: 300. Domácí poslal do vedení ve 20. minutě křížnou střelou Hudec. O pět minut později mohl týž hráč zvýšit náskok Moravan, ale trefil jen tyč kněždubské branky. Ve 30. minutě se už Slavoj dočkal po rohovém kopu a závaru v pokutovém území hostů si Kněždubští vstřelili vlastní branku. Lídr soutěže měl také šanci, ale samostatný únik nezakončil ideálně. Ve druhé půli hosté domácí přitlačili, nebezpečné byly kněždubské rohy. Po závaru z 85. minuty hosté snížili na 1:2 Sasínem. Na druhé staně Moravanští ještě nastřelili břevno Vlachovským.
Mikulčice – Sobůlky 3:1 (1:0), Skočík 2, Jánoš – Čada, ČK: Bílik (M). Domácí byli fotbalovější, hosté se snažili o nakopávané míče na útočníky. Baník se dostal do vedení po půlhodině hry, kdy centrovaný míč poslal do sobůlecké sítě hlavou J. Skočík. Na 2:0 zvýšil po přestávce z tresného kopu Jánoš. Hostům se podařilo snížit v 65. minutě, kdy hrubku domácího obránce využil Čada. 0d 77. minuty hráli Mikulčičtí v deseti, podle názoru sudího byl za faul loktem vyloučen Bilík. I v deseti Baník upravil na konečných 3:1 J. Skočíkem. Domácí ještě nevyužili několik dalších šancí.
KEN Veselí – Ježov 2:6 (1:3), A.Štůral, Bartošek – Exel 3, Pernica 2, Voříšek, diváci: 60. Hosté splnili úlohu favorita, když již v pětatřicáté minutě vedli 3:0. Ježované působili sehranějším dojmem a zaslouženě zvítězili.
Vnorovy – Svatobořice 0:0, diváci: 160. První půle byla vyrovnaná, ve druhé měly převahu Svatobořice, ale vytěžily z ní sérii rohů a několik šancí. Domácí při nich podržel gólman. Nakonec se mohli z vítězství radovat domácí, když Mánkovu střelu i následnou dorážku Janulíka kryl brankář Spartaku.
Hovorany – Těmice 6:0 (3:0), Studnica 2, Holeček 2, Hašlík, Koutný, diváci: 130. Domácí měli převahu a tlak. Hosté přijeli s kombinovanou sestavou a po závěrečném hvizdu mohli být rádi, že skóre nebylo dvouciferné. V 11. minutě otevřel skóre Studnica, ve 22. a 32. minutě zvyšoval už na 3:0 Holeček. Hned po přestávce přidal čtvrtou branku Studnica. V 67. minutě bylo už 5:0 – prosadil se střídající Hašlík. Deset minut před koncem uzavřel půl tucet branek v těmické síti Koutný.
Starý Poddvorov – Kostelec 1:1 (0:0), E. Mazuch – Šifel. Sto padesát diváků odcházelo zklamaných. Poddvorovští totiž i ve svém třetím jarním vystoupení pouze remízovali s posledním Kostelcem. Již v úvodní desetiminutovce se do šancí dostali Bařina, Lamáček a Novák, ale neproměnili je. Zahazování domácích šancí pokračovalo i po přestávce. Za to přišel trest v 70. minutě, kdy z ojedinělého útoku poslal do vedení Kostelecké Šifel. Na konečných 1:1 vyrovnával Mazuch.