Drtiči prodloužili finálovou sérii

HODONÍN - Šebkova trefa zosmé minuty prodloužení středečního duelu znamenala pokračování finálové série mezi hodonínskými hokejisty a Šumperkem o další dějství.

30.3.2007

Drtiči prodloužili sériiFoto: Deník/Petr Turek

„Dnes se nám to podařilo. Jsme nesmírně šťastní. Je to plné emocí,“ zářil spokojeností domácí trenér Svatopluk Číhal.

Drtiči se museli obejít bez zraněných Pochylého, Peše a neposílil je ani avizovaný Sojčík. A tak musel zachraňovat domácí skvělým výkonem Kubeš. Vprvní třetině zmařil šance Antonoviče, Novosada a Martinka. „Měli jsme štěstí, hosté šli třikrát do nájezdu. Vychytal nás Tomáš Kubeš. Bylo to s nulou. Pak již bylo utkání otevřené,“ konstatoval Číhal.

I díky tomu mohl ve 22. minutě poslat Hodonín do vedení Zapletal. Hosté však ve třetí části skóre otočili. Nejprve využil přesilovku Ohnutek a poté rozesmutnil hodonínské fanoušky Antonovič.

Za deset minut tak mohla skončit domácím sezona. Drtičům se však podařilo sebrat zbytek sil a Obdržálek vpřesilovce dotlačil puk za Betince.

Vprodloužení nejprve domácí šumperské Draky varovali, když nastřelili spojnici. Pak již přinesl Šumperku náhlou smrt Šebek, který rozvlnil síť za hostujícím gólmanem potřetí. „Je to pěkný a úžasný,“ popsal své dojmy šťastný střelec.

Hosté dobře rozehraný zápas do vítězného konce nedovedli, proč? „Na rozdíl od těch dvou zápasů u nás předvedl Hodonín trošku jiný výkon. Bojoval, bylo vidět, že nechce prohrát. Prodloužení je již vabank. Celkově byl zápas znaší strany sehrán dobře až na posledních pět minut, kdy jsme udělali dva nesmysly a vyhodili puk,“ uzavřel šumperský kouč Jindřich Setikovský.

30.3.2007 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Mutěnic Michal Vydařilý, Radek Benešovský a Lukáš Koplík přispěli k povinné domácí výhře nad Vojkovicemi.

Povinnou výhru zařídil Čepil. Mutěnice zdolaly Vojkovice a jsou už čtvrté

Veselský trenér Richard Hrotek (na snímku) byl po sobotním zápase v Bohunicích pořádně rozladěný. Hosté v Brně ztratili dobře rozehraný zápas a prohráli 3:4.

Veselí v přestřelce ztratilo slibný náskok a v Bohunicích prohrálo

Hodonín vyškolil Kroměříž z brejků. Na Hané vyhrál 3:1

Hodonín – Hodonínským fotbalistům náročný anglický týden neskutečně vyšel. Svěřenci trenéra Františka Komňackého ve středu potrápili ligový Liberec, v sobotu zase získali skalp silné Kroměříže. Třetiligový nováček na hřišti druhého týmu tabulky zvítězil 3:1.

Střelba ve vlaku: policisté zadrželi podezřelého z vraždy, má to být narkoman

Brněnsko - Mrtvý ve vlaku v Bílovicích nad Svitavou. Takový byl výsledek řádění střelce v pátečním nočním vlaku na Brněnsku. O události Deník Rovnost jako první informoval v sobotu. Podle neoficiálních informací střelec z vlaku uprchl ještě před příjezdem policie, strážci zákona však již oznámili, že podezřelého dopadli.ještě před příjezdem policie, strážci zákona ho ovšem už údajně dopadli.

Titul České Miss 2017 získala Michaela Habáňová ze Zlína

Brno /FOTOGALERIE/ - Vítězkou sobotního finálového galavečera České Miss 2017 se stala Michaela Habáňová ze Zlína. Probojovala se přes castingy a semifinále až k titulu nejkrásnější dívky České republiky.

Házenkářská senzace. Veselanky po dlouhých pěti letech skolily Michalovce

Veselí nad Moravou – Podobné zápasy bývají pouze formalitou. Sázkaři jim říkají tutovky, utkání na jistotu. Jasno měli také odborníci a většina diváků v hale. Triumf házenkářek Veselí nad Moravou proti Michalovcům ale nečekal nikdo.