Předchozí
1 z 7
Další

Žižkovská věž: One Room Hotel + 6 dalších
Cena: Pohyblivá cena, průměr 1000 euro - 25 tisíc Kč
Jeden z nejluxusnějších hotelových pokojů v Praze je zároveň jedním z nejkurióznějších. Pokud nemáte problém utratit 25 tisíc korun za jednu noc, můžete ji strávit 66 metrů nad Mahlerovými sady, přímo v žižkovské věži. Luxusní šestihvězdičkový apartmán je jediným pokojem v nejvyšší stavbě v metropoli. Cena je vysoká, ale kromě naprosto špičkového vybavení vás čeká také nádherný pohled na Prahu.

Žižkovská věž: One Room Hotel.Žižkovská věž: One Room Hotel.Zdroj: Deník/Michal Káva

Botel Racek, Podolské nábřeží
Cena: Od cca 1500 KčUbytování přímo na vlnách Vltavy? Žádný problém, těší se na vás známý Botel Racek. Ten mezi Veslařským ostrovem a Podolským nábřežím kotví již od roku 1970.

Botel Racek.Botel Racek.Zdroj: Botel Racek

Klášter Dominikánů
Cena: Od 550 KčAčkoliv je klášter v centru Prahy, je vhodným místem pro ztišení, meditaci, studium či jen prosté „zastavení se“ v inspirativním prostředí. Historické prostory v historickém centru Prahy.

Hostel v klášteře dominikánů v Praze.Hostel v klášteře dominikánů v Praze.Zdroj: Dominikánský hostel

Tančící dům
Cena: Záleží na daném typu nabídky, cca od 3000 KčUbytovat se můžete také v jedné z nejznámějších pražských staveb, přímo v Tančícím domě. Jelikož jde o velice prestižní místo, můžete se těšit samozřejmě na luxusní záležitost. K dispozici je velké množství nejrůznějších pobytových a zážitkových balíčků.

Tančící dům.Tančící dům.Zdroj: Deník/ Archiv

Kapucinát na Hradčanech
Cena: Od 220 Kč
Kapucinát na Hradčanech nabízí krátkodobé ubytování pro všechny, kteří hledají nocleh v centru Prahy za přijatelnou cenu. Ubytování je vhodné nejen pro turisty – jednotlivé poutníky či rodiny s dětmi –, ale také například pro školní výlety či různá společenství.

Kapucinát Hradčany.Kapucinát Hradčany.Zdroj: Provincie kapucínu ČR

Klášter benediktinek
Cena: Dle aktuální nabídkyKlášter benediktinek na Bílé hoře nabízí Dům pro hosty. Každému hostu je přístupná kaple, a to jak během modlitby sester, tak v kteroukoliv jinou dobu pro osobní modlitbu. Při ubytování dostane každý host klíč, aby mohl podle vlastních potřeb vyjít ven do přírody nebo do města.

Dům pro hosty v klášteře benediktinekDům pro hosty v klášteře benediktinekZdroj: benediktinky.cz

Noc na zámku - Chateau St. Havel
Cena: Od cca 4500 Kčhotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí.

Chateau st. HavelChateau st. HavelZdroj: Chateau st. Havel