V kategorii 2010 a mladší se přihlásilo celkem 5 mužstev, které byly rozlosovány do jedné skupiny, a hrálo se systémem každý s každým. Celkovým vítězem se stalo mužstvo FC Vracov-Bzenec -Vlkoš, které v průběhu celého turnaje nenašlo přemožitele. Na druhém místě skončil celek FK Baník Dubňany a bronz bral loňský vítěz FK Hodonín. Nepopulární čtvrtá příčka zbyla na FC Koryčany a na pátém místě skončil domácí celek, který ve svém posledním zápase po vynikajícím bojovném výkonu dokázal porazit FK Hodonín 3:1. Nejlepším hráčem turnaje byla vyhlášena hráčka FC Koryčany Klára Galandrová nejlepším střelcem turnaje s 10 brankami se stal hráč FC Vracov Jonáš Paták a nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Lukáš Ingr z domácího celku SK Vacenovice.

Celkové pořadí kategorie 2010 a mladší: 1. FC Vracov-Bzenec-Vlkoš, 2.FK Baník Dubňany, 3. FK Hodonín, 4. FC Koryčany, 5. SK Vacenovice.

Akce Jaro na Kyjovsku potěšila hlavně milovníky vína a folkloru.
Jaro na Kyjovsku bylo parné. Víno teklo proudem a k tomu hrála cimbálová muzika

V kategorii 2012 a mladší se přihlásilo opět 5 mužstev, které byly rozlosovány do jedné skupiny, a hrálo se systémem každý s každým. Celkovým vítězem se stalo mužstvo FC Vracov-Bzenec-Vlkoš, které rovněž nepoznalo hořkost porážky. Na druhém místě skončil celek FK Hovorany a bronz bral TJ Slavoj Rohatec. Na čtvrtém místě se umístnil domácí celek a na pátém místě skončil FK Baník Dubňany. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen hráčka FC Vracov Kryštof Šafář nejlepším střelcem turnaje s 6 brankami se stal hráč TJ Slavoj Rohatec Polák Mikuláš a nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Vojtěch Novák z domácího celku SK Vacenovice.

Celkové pořadí kategorie 2012 a mladší: 1. FC Vracov-Bzenec-Vlkoš, 2.FK Hovorany, 3. TJ Slavoj Rohatec, 4. SK Vacenovice, 5. FK Baník Dubňany.

V kategorii 2014 a mladší se přihlásilo celkem 6 mužstev, které hrály v jedné skupině systémem každý s každým. V nejmladší věkové kategorii nejde až tak o výsledky jak o to aby se děti především pobavili a získali potřebný vztah ke sportu jako takovému. Přesto nakonec na základě jednotlivých výsledků bylo stanoveno závěrečné pořadí, které udělalo nejvíce radosti domácímu SK Vacenovice.

Léto je pro některé nejkrásnějším obdobím celého roku.
Jak krásné je být na světě. Labutí rodinka i rozkvetlé louky u Hodonína

Celkové pořadí kategorie 2014 a mladší: 1. SK Vacenovice, 2. FK Hovorany, 3. FC Vracov-Bzenec-Vlkoš „A“, 4. FK Baník Ratíškovice, 5. FK Baník Dubňany, 6. FC Vracov-Bzenec-Vlkoš „B“.

Jménem Sportovního klubu Vacenovice bych chtěl poděkovat paní starostce, pod jejíž záštitou se turnaj konal a která se zúčastnila jak slavnostního zahájení, tak samotného dekorování všech hráčů při vyhlašování výsledků jednotlivých kategorií. Dále bych chtěl poděkovat všem rodičům, jednotlivých hráčů domácích mužstev, kteří tvořili organizační složku turnaje a bez jejichž pomoci by se turnaj nemohl zorganizovat. Poděkování rovněž patří všem sponzorům, kteří náš turnaj podpořili ať už finančně nebo materiálně. Děkujeme také všem zúčastněným a těšíme se na další ročník.

Radek Procházka