Předvánoční atmosféra v centru města láká na svůj program spousty rodin. Těšit se můžete na předvánoční prodejní trhy s veselským betlémem a živými zvířaty, a také bohatý kulturní program, ve kterém se představí Divadlo Studna, andělská pošta, andělé na chůdách, děti MŠ a spousta hudebních interpretů.

I. Květinová výzdoba oken, balkonů, teras a lodžií: 3. místo - Josef Lukáš.
Září a voní. Toto jsou vítězové Kvetoucího Hodonína, inspirujte se

Vánoční Veselí bylo zahájeno v sobotu 26. listopadu v 17:00 hodin slavnostním rozsvícením vánočního stromu uprostřed náměstí Míru. Ještě před slavnostním aktem měli možnost návštěvníci zhlédnout interaktivní vánoční výstavu s názvem V krajině perníčků v místní galerii na Panském dvoře, která zde bude přístupná až do 15. ledna 2023. Souběžně se zahájením výstavy se na náměstí Míru představila hudební tělesa v podání FreeTom, Midnight Coffee Session a Marka Kotače a saxofonového tria. Své vystoupení předvedly také děti z mateřské školky.

Začátek posledního měsíce si všichni spojujeme s mikulášskou obchůzkou. Na veselského Mikuláše se můžete těšit již 3. prosince na náměstí Míru. Od 16:00 hodin zde bude připraven program pro dospělé, i ty nejmenší. K poslechu zahraje Orchestr EFF, představena bude čertovská pohádka „Jak voják Tomáš s peklem zápolil“ a hudebně nás naladí také skvělý Tomáš Kočko & ORCHESTR.Jste zvědaví, jaká další překvapení si pro vás Veselské kulturní centrum o adventu připravilo? Vyberte si z níže přiloženého programu. Máte se na co těšit!

Simona Dufková

Videomapping na stěnách místního kostela všechny okouzlil.
Noblesní zahájení adventu v Uherském Hradišti. Videomapping předčil očekávání