Po návratu dopilují ještě detaily a poté se roztáčí kolotoč mezinárodních závodů. První z podniků bylo Mistrovství Evropy v Německém Ölbronnu. Z našich jezdců byli vyslání Ondřej Krúpčik, Cyril Hynčica a Jan Judas. Musíme říct, že Honza s Cyrilem jeli na takový podnik poprvé a rozhodně nezklamali. Ondřej je již nestorem a jeho výsledek taky nezklamal, a nebýt technické závady v posledních metrech závěrečné sekce, byla by z toho bedna. Jel do toho osudného okamžiku na třetím místě s náskokem čtyř bodů před italským Orfinou. Ale protočená řídítka na posledním seskoku znamenala pět trestných bodů, což znamenalo čtvrté místo. Ale takový je biketrial.

Akce Od Alíka po Maxipsa Fíka mapovala soužití člověka a psa v našem okolí v minulosti nedávné a v současnosti.
Strážnický skanzen obsadili psi. Nad jejich dovednostmi návštěvníci žasli

Jana s Cyrilem potrápilo počasí ve formě deště a hlavně obrovského všudypřítomného a hlavně klouzavého bláta. Tím se okamžitě staly původně náročné překážky téměř nejetelnými. Nakonec, Mistrovství Evropy má prověřit jezdce po všech stránkách a tak se i stalo. 

No a jak to nakonec dopadlo? Ondřej Krúpčik - 4. místo ( Senior) Jan Judas - 5. místo ( do 10 let) Cyril Hynčica - 8. místo ( do 12 let).

Pavel Kůřil

SK Dolní Bojanovice oslavil devadesát let svého fungování.
Devadesátiny klubu oslavili v Dolních Bojanovicích fotbalovým utkáním