Akce je rozdělena do čtyř barevných sekcí, každá nabízí něco jedinečného:

Dračí - červená
Závod dračích lodí začíná již od 9:00, s prvotními závody dětí a pokračuje nabitým programem až do pozdních hodin. Nejvíce napětí můžeme očekávat od 16:45, kdy se uskuteční finálové jízdy a korunou bude finále A v 17:30.

Hudební - žlutá
Pro milovníky hudby a zábavy bude připravený bohatý hudební program. Od 11:30 na vás čekají umělci jako Pavel Čadek, Trocha Klidu, Michal Horák, Easy Line, Vojtaano, Morčata na útěku a nebudou chybět ani DJs, kteří vás budou bavit až do brzkých ranních hodin.

Dětská - modrá
Pro nejmenší návštěvníky bude k dispozici zábavný program od 9:00 do 18:00. Můžete se těšit na interaktivní divadlo, cirkusovou akademii, skákací hrady, sportovní den s různými aktivitami, obličejové malování, copánkování, tetování a mnoho dalšího.

Gastro - zelená
Nabídku lahodného jídla a nápojů si můžete vychutnat od 9:00 do 23:00. Můžete ochutnat řízené degustace pivovaru Mazák a vyzkoušet různé stánky a food trucky nabízející rozmanité pochoutky.

Nezapomeňte, že hlavní tahák dne budou mladí písničkáři v čele s Michalem Horákem v 15:00 a dále lužický bouřliváci Easy Line navazující na večerní program, který rozohní Vojtaano a crrrcrrr šalinou přijedou Morčata na útěku. Tato akce je nejen příležitostí k zábavě a dobrodružství, ale také podporuje sport a pohyb seniorů, takže nenechte ujít příležitost podpořit tuto skvělou věc.