Můžete shlédnout výstavu krojů od sběratele, pana Ladislava Lungy, občerstvit se burčákem, ochutnat výrobky z naší kuchyně, a to vše za doprovodu cimbálové muziky Hudci, dětské cimbálové muziky z Milotic, zpěvu mužského sboru Paniháj.

U vstupu Vás přivítají tóny flašinetáře Henri Noubel s chotí. Nebude chybět také ochutnávka vzorků od vinařů ze srdce Slovácka. Uživatelé se v souvislosti s plody zahrady spolupodílejí na vlastní produkci výtečné ovocné pálenky, džemů, čajových směsí a hojivých mastiček. Letošním hitem je například skvělá domácí griotka či výroba pohankových polštářků s levandulí. Jeden z drobných výrobků dostanete jako dárek, že jste společně s námi oslavili 60 let péče o seniory. Těšíme se na Vás.

Zaměstnanci Centra služeb pro seniory Kyjov vytváří příjemné prostředí domova v pravém smyslu s velkým respektem k životnímu stylu obyvatel a dobrému soužití mezi všemi.

Běžný pojem „péče“ získává v Centru služeb pro seniory Kyjov zcela konkrétní podobu, uživatelé mají možnost prožívat svůj život plnohodnotně, dle zvyklostí. Přijďte se přesvědčit sami.


Ladislava Brančíková

ředitelka Centra služeb pro seniory Kyjov