Dne 6. 5. 2022 se v Základní umělecké škole ve Veselí nad Moravou uskutečnil koncert „Večer s hvězdou“. Starší žáci z pěvecké třídy paní učitelky Miroslavy Zalubilové cestovali noční oblohou a vyzkoušeli si, jaké to je stát se na chvíli slavnou pěveckou hvězdou.

V záři barevných reflektorů se koncertním sálem nesly známé populární a muzikálové písně. Zazněly například písně od zpěvačky Adel, která je nejen u žáků pěvecké třídy a mladé generace velmi oblíbená. Košem však nedostaly ani písně staršího charakteru, jako např. Ten vůz už jel Marie Rottrové, Dvě malá křídla, Pátá, Lásko má já stůňu Heleny Vondráčkové nebo píseň Do věží Waldemara Matušky. Z muzikálů to pak byly písně Jsi můj pán - Drácula, Knížka snů, Hvězdy - Bídníci, duet Ó, Monte Cristo – Hrabě Monte Cristo či Teď královnou jsem já – Kleopatra a mnoho dalších.

Koncert měl u publika velký úspěch, posluchači odcházeli nadšení a dotazovali se, zda bude repríza koncertu. Předběžně víme, že koncert se bude znovu opakovat na konci června pro žáky základních škol v dopoledních hodinách.

Kolektiv ZUŠ Veselí nad Moravou