Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Kaplička musí dál od brány. Přes odpor Strážnických

Kaplička musí dál od brány. Přes odpor Strážnických

Strážnice – Ve Strážnici na Hodonínsku budou stěhovat kapličku. Zřejmě se přesune dál od unikátní Veselské brány, tedy pozůstatku opevnění ze šestnáctého století.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

Kaplička
Jan D (24180) 27.9.2017 reagovat
Kaplička měla být už dávno po zničení ridicem přesunuta na travnatou plochu vedle hlavni silnice. Neni možné , aby při dnešním silničním provozu si někdo prosazoval umístění kapličky na původním místě nějakou nesmyslnou peticí! Naprosto nerealny nápad a je tady jednoduché řešeni přesunutí za lípy podél rohu hlavni cesty cca 20m od původního mista. Nechápu proč město řeší takovou věc vice jak rok!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Kaplička
Marie Jarošová (41180) 12.10.2017 reagovat
Autor si nepřečetl, že v petici jsou zmíněny dvě varianty pro hlasování v referendu a žel, také netušil, že i jeho návrh by zasahoval do plochy nesmyslného kruhového objezdu, který tam má v plánu ŘSD.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Kaplička
Jaromír Rybár (40931) 29.9.2017 reagovat
Kaplička jako Kaplický... Škoda , že se problém neřeší ve věcné diskuzi a strany se napadají jako nepřátelská bojiště. Teď je dobojováno, snad se nepřátelé potkají u pohárku vína. Jedno poučení nejen pro Srážničany tady je. Jaksi lehce ustupujeme problému dopravy. Města se navrhují pro auta. A co lidi? Na ty jsme zapomněli? Je jen časem, kdy se v ulicích budou v zastupitelstvech prosazovat zájmy klidné dopravy a pohybu chodcú a cyklistú tak, jak v civilizovaných státech Evropy. Tak trochu strpení, lidi.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Kaplička
Marie Jarošová (41180) 12.10.2017 reagovat
Ano. Naše společnost ještě není dostatečně vyzrálá na to, aby pochopila, že základem spokojeného života není co nejhustší doprava pod okny domů a místo zeleně a stromů na sídlištích jen vybetonované plochy pro plechové miláčky zaparkované přímo pod oknem a ve vzdálenosti několika metrů od domu. Snad se smýšlení vedení měst změní tak, aby u nich na prvním místě byl spokojený obyvatel, neomezovaný na každém kroku houstnoucí dopravou.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení