Odchovanec skalického fotbalu hrál za dorost v Ružomberoku, následně stihl pět zápasů ve druhé lize za áčko Skalice a po půlroční epizodě v Hodoníně se usadil v celku Nafta Gbely, který hraje čtvrtou ligu. „Musím svému mužstvu poděkovat, že mi dalo možnost se zapojit do přípravy v Hodoníně,“ uvedl levonohý stoper.

Ten zůstává i nadále hráčem slovenského celku. „Jsme domluvení, že tady absolvuju zimní přípravu a pak se domluvíme, zda se mnou klub počítá, nebo ne,“ prozradil Caltík.

Druhé šance v Hodoníně si mladý obránce váží. „Trenéru Švantnerovi jsem za tuto příležitost vděčný. V Hodoníně jsou kvalitní podmínky i Moravskoslezská fotbalová liga je výborná soutěž,“ tvrdil.

Předchozí půlroční angažmá v Hodoníně pro něj bylo z hlediska přesunu z dorosteneckých kategorií náročné. „Nyní přicházím s většími zkušenosti. Tenkrát jsem přecházel z dorosteneckého fotbalu, byl to pro mě velký rozdíl. V Gbelech jsem se už víc vyhrál,“ podotkl Caltík.

Kabina osmého celku MSFL jej okamžitě přijala. „Velmi dobře si rozumím se slovenskými spoluhráči, kterých je v kabině několik. Ale z mého minulého angažmá znám i většinu hráčů ze zbytku týmu, prostředí je pro mě známé,“ uzavřel.