Naftaře poslal do vedení krajní obránce Martin Nečas, na kterého zanedlouho navázal dalším gólem kanonýr Martin Holek. „Dostali jsme dva góly po našich individuálních chybách, což je škoda, protože úvodních dvacet minut jsme měli větší chuť,“ řekl břeclavský kouč Radomír Víšek.

Po změně stran potrestal vyběhnutého gólmana hostující Matěj Mikáč a snížil na rozdíl jediné branky. „Chtěli jsme se zápasem něco udělat, to se nám povedlo hned na začátku druhého poločasu,“ uvedl lodivod.

Hodonínský Lukáš Hamrle však přidal po hodině hry vítěznou pojistku a naftaři se radovali z výhry 3:1. „I přes prohru jsem s výkonem mužstva spokojený. Pro nás to byla dobrá zkušenost. Každý hráč, který přišel na plac, odvedl maximum. Hodonín vyhrál zaslouženě, ale určitě jsme podali bojovný výkon,“ prozradil Víšek.

Jeho protějšek měl naopak po posledním vítězství přípravě k výkonu svých svěřenců připomínky. „Poslední dvě utkání jsme si trochu zkomplikovali. I když jsme hráli se soupeři z nižších soutěží (Bzenec a Břeclav – pozn. red.), nebyl jsem spokojený, protože herní projev byl vlažný a profesorský. Fotbal se musí hrát od první do poslední minuty na sto procent,“ tvrdil hodonínský stratég Pavol Švantner.

Informace k příloze Fotbalový deník | Video: Deník/Jakub Vítek

Naftaři zahájí jarní část v sobotu v půl třetí odpoledne domácím zápasem proti Třinci. „Příprava byla dobrá, jsem rád, že se nám vyhýbaly nemoci i zranění, ale až soutěžní zápasy ukážou, jaká příprava opravdu byla,“ hlásil.

Břeclav odstartuje odvetnou část v neděli ve čtvrt na jedenáct dopoledne duelem na hřišti rezervy Zbrojovky Brno, která přezimovala na prvním místě divize D. „Nastoupíme v podobné sestavě jako v Hodoníně, dojde maximálně ke dvěma změnám,“ uzavřel Víšek.

FK Hodonín – MSK Břeclav 3:1 (2:0)
Branky: 28. Nečas, 36. Holek, 60. Hamrle - 49. Mikáč.

Fotogalerie: Hodonín - Břeclav 2024


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...