Utkání 19. kola Moravskoslezské fotbalové ligy nepřineslo právě atraktivní podívanou pro fotbalové fajnšmekry. Gólu ani mnoha pohledných akcí se diváci nedočkali. „Je to pro mě velké zklamání. Ani ne tak výsledkově, protože Hlučín je silný soupeř, který byl navíc v tomto utkání herně lepší. Právě náš výkon mě trápí, ten byl především v prvním poločase opravdu hodně nevydařený,“ přiznal hodonínský kouč Pavol Švantner.

Kromě herního projevu jeho týmu ho nepotěšilo ani zranění, které si v závěru první půle přivodil Venezuelan Ricardo Piňa. „Přišel k nám na poslední chvíli. Dříve to zkoušel v prvoigové Karviné, kde se neprosadil, ale pro nás by mohl být posila. Poprvé jsme ho nasadili před týdnem ve druhém poločasu proti Vyškovu. Oživil hru a nahrál na gól, takže se uvedl dobře. Teď musel bohužel odstoupit po tvrdém zákroku do holeně, ale nemělo by to být nic vážného, takže věřím, že nám ještě pomůže,“ poznamenal Švantner.

Hodonínští drtiči. Ilustrační foto.
Hodonín? Svaz „Duklu“ prozatím odpískal

Bývalý ligový gólman přišel k týmu teprve v zimní přestávce a s dosavadních čtyř jarních zápasů získal s mužstvem čtyři body. „Na nějaké hodnocení je ještě brzy, pořás si na sebe ještě zvykáme. Co se týče bodů, tak jsem si jich představoval asi o něco víc. Mrzí mě hlavně prohra z Vyškova, kde jsme t měli před týdnem dobře rozehrané. Vzhledem ke kvalitám mužstva určitě nemůžeme myslet na špici tabulky, ale pokud budeme dál tvrdě pracovat, tak tady je myslím slušná perspektiva,“ dodal Švantner.

Hodonín čeká v dalším kole utkání v Dolním Benešově, kde se představí v sobotu 13. dubna od 15.30 hodin.