Jistá výhra fotbalistů Hodonína nakonec skončila remízou

Hodonín - První půle byla jako z partesu. Po obrátce se však vše změnilo. Hodonínští fotbalisté si od hráčů Velkého Meziříčí nechali vzít během dvanácti minut dvougólový náskok. Nakonec sedmé kolo Moravskoslezské ligy mezi domácím Hodonínem a Velkým Meziříčím skončilo bez vítěze. Bývalý ligový útočník Pavel Simr totiž svému týmu vystřelil bod za remízu 2:2.

15.9.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

"V sobotu jsme hráli s velmi silným soupeřem, který ještě letos neprohrál. Myslím si, že první poločas jsme odehráli perfektně. Hráli jsme líbivý fotbal a navíc, co mě velmi těší je, že jsme hostující hráče k ničemu nepustili," řekl trenér Hodonína Jiří Dekař. Fotbalovou senzaci rozjel ve dvaadvacáté minutě obránce Michal Suchý, který po rohu Tomáše Ťoka otevřel hlavou skóre utkání. O čtyři minuty později se domácí hráči opět radovali. Tentokrát slavili gól záložníka Massambi, jenž po dlouhé přihrávce od Sasína vytěžil druhou branku.

"O přestávce jsem hráčům říkal, že výsledek 2:0 je velmi ošemetný," poznamenal Dekař. Po obrátce si Hodoňané vytvořili několik slibných šancí. Tu největší stačil včas vytáhnout z brankové čáry gólman Kruba. Poté ale domácí fotbalisté polevili, z čehož začal těžit soupeř. Ten po standardní situaci snížil na 2:1. "Brankou na 2:1 se hosté nastartovali a naprosto nad námi převzali kontrolu. Musím to tak říct, ale oba góly přičítám stoperské dvojici," uvedl Dekař.

Zlom zápasu přišel třináct minut před koncem hrací doby. Po pěkné kombinační hře ve středu hřiště akci zakončil zkušený Simr, jenž tak domácím vzal naději na výhru, když vyrovnal na konečných 2:2. "Mrzí nás to. Na druhé straně bod s takovým soupeřem je dobrý," přiznal kouč Hodonína.

Hodonín - Velké Meziříčí 2:2 (2:0)

Branky: 22. Michal Suchý, 26. Dione Papa Santique Massamba - 65. a 77. Pavel Simr.
Diváci: 185.

Autor: Lucie Bydžovská

15.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 21 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Měšťanská 1174/10, 695 10 Hodonín. Bližší informace na tel. 602 727 523 nebo na mailu: info@budvarka-hodonin.cz. Pracoviště: Jiří čermák - ryas - restaurace budvarka, Měšťanská, č.p. 1174, 695 01 Hodonín 1. Informace: Jiří Čermák, +420 602 727 523. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 25 000 Kč Účetní všeobecní. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Kovodělná 794, 696 85 Moravský Písek. Požadavky: SŠ,VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost mzdové a pracovněprávní legislativy, účetnictví a daňového systému ČR, znalost účetního programu Helios výhodou. Náplň práce: kompletní zpracování účetnictví ve výrobní firmě, sestavování daňových přiznání, zpracování účetní závěrky, administrativa spojená s účetní agendou, vedení personální a mzdové agendy, zpracovaní mezd. Závodní stravování, příspěvek na stravování. PP na dobu určitou. Od 1.12.2019 na dobu neurčitou. Kontakt na tel. 724 366 005 od 6:00 do 14:00 hod, na mail: repka@slokov.cz. Pracoviště: Slokov kovo a.s. - sídlo, Kovodělská, č.p. 794, 696 85 Moravský Písek. Informace: Radek Repka, +420 724 366 005. Obchod - Obchod Pokladní 14 900 Kč Pokladníci v prodejnách prodavač/ka - pokladní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Pekařská 36/20, 696 18 Lužice. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Kontakt na tel. 724 412 903, na mail: dmartincova@rosamarket.cz. Pracoviště: Rosa market s.r.o. - lužice, Pekařská, č.p. 36, 696 18 Lužice u Hodonína. Informace: Daniela Martinčová, +420 724 412 903. Stavebnictví - Stavebnictví Stavbyvedoucí 25 000 Kč Hlavní stavbyvedoucí stavbyvedoucí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Dělnická 414, 696 85 Bzenec + stavby zaměstnavatele JM a Z kraj. Jedná se o práce na dopravních a vodohospodářských stavbách: komunikace, cyklostezky, chodníky, kanalizace, betonářské práce. Uchazeč/ka by měl zvládat organizaci práce, strojů na stavbě , vést záznamy do stavebního deníku, komunikovat se subdodavateli, předvídat a harmonizovat dodávky materiálu na stavbu, řídit ekonomiku staveb. Roční ohodnocení formou prémií. Kontakt na tel. 602 145 123 od 7:30 do 17:00 hod, na mail: libor.tomek@sytys.cz. Pracoviště: Sytys.cz s.r.o. - provozovna, Dělnická, č.p. 414, 696 85 Moravský Písek. Informace: Libor Tomek, +420 602 145 123.

Žádné alibi. Ratíškovičtí fotbalisté chtějí postup

Finsterle se ve dvou zápasech blýskl šesti góly

České házenkářky zaspaly začátek, Rumunsku podlehly o tři góly

Českým házenkářkám vstup na mistrovství Evropy nevyšel. Svěřenkyně trenéra Jana Bašného v úvodním duelu šampionátu prohrály s Rumunskem 28:31, když nezvládly hlavně začátek a ve druhém poločase jen marně dotahovaly náskok silných soupeřek.

Stolní tenistky z Hodonína jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů

Hodonín – V koutku duše vedení klubu doufalo v postup do čtvrtfinále Ligy mistrů přes rakouský Linec, ovšem s výhrou na stolech silného Tarnobrzegu asi nikdo nepočítal.

Vítěz TIP Ligy? Vyhrála Marcela Hortová ze Znojemska, cenu převzal manžel

Jižní Morava - Soutěžícím napříč jihomoravskými okresy v podzimní části soutěže TIP liga čtenářů Deníku Rovnost vládla žena. Nejvíce bodů ze všech, celkem 133, nasbírala za třináct kol Marcela Hortová ze Znojemska.

Hvězdy zápasů NHL: Kempný vstřelil vítězný gól, Zacha pokračuje v kanonádě

Washington, New Jersey – Parádní večer má za sebou hokejista Michal Kempný. Bývalý hráč brněnské Komety ve svém osmnáctém utkání v této sezoně NHL vstřelil první gól a rovnou vítězný. Trefa hodonínského rodáka na 3:2 se stala rozhodující při výhře Washingtonu doma nad Chicagem 4:2.