"V sobotu jsme hráli s velmi silným soupeřem, který ještě letos neprohrál. Myslím si, že první poločas jsme odehráli perfektně. Hráli jsme líbivý fotbal a navíc, co mě velmi těší je, že jsme hostující hráče k ničemu nepustili," řekl trenér Hodonína Jiří Dekař. Fotbalovou senzaci rozjel ve dvaadvacáté minutě obránce Michal Suchý, který po rohu Tomáše Ťoka otevřel hlavou skóre utkání. O čtyři minuty později se domácí hráči opět radovali. Tentokrát slavili gól záložníka Massambi, jenž po dlouhé přihrávce od Sasína vytěžil druhou branku.

"O přestávce jsem hráčům říkal, že výsledek 2:0 je velmi ošemetný," poznamenal Dekař. Po obrátce si Hodoňané vytvořili několik slibných šancí. Tu největší stačil včas vytáhnout z brankové čáry gólman Kruba. Poté ale domácí fotbalisté polevili, z čehož začal těžit soupeř. Ten po standardní situaci snížil na 2:1. "Brankou na 2:1 se hosté nastartovali a naprosto nad námi převzali kontrolu. Musím to tak říct, ale oba góly přičítám stoperské dvojici," uvedl Dekař.

Zlom zápasu přišel třináct minut před koncem hrací doby. Po pěkné kombinační hře ve středu hřiště akci zakončil zkušený Simr, jenž tak domácím vzal naději na výhru, když vyrovnal na konečných 2:2. "Mrzí nás to. Na druhé straně bod s takovým soupeřem je dobrý," přiznal kouč Hodonína.

Hodonín - Velké Meziříčí 2:2 (2:0)

Branky: 22. Michal Suchý, 26. Dione Papa Santique Massamba - 65. a 77. Pavel Simr.
Diváci: 185.

Marek Růžička (v červeném) se vrací do Hodonína na hostování
Domluveno. Růžička se vrací, u Drtičů bude hostovat do konce sezony