Sedmadvacetiletý fotbalista odehrál za Karvinou v české nejvyšší soutěži třiadvacet zápasů, v nichž se třikrát střelecky prosadil. Do osmaosmdesáti duelů pak zasáhl ve druhé lize v dresu Českých Budějovic, Třince a Karviné.

V hodonínské kabině narazil i na své bývalé spoluhráče. „První ligu jsem hrál v Karviné s Patrikem Dresslerem, druhou ligu tam pak se mnou hrál i Martin Holek,“ vzpomněl Puchel.

Fotbalisté Rohatce (modrobílé dresy) přivítají na startu letní přípravy šest posil.
Rohatec přivítal šest posil. Z Rakouska přicházejí zkušenosti, ze Skalice mládí

Ten ve středu odehrál s číslem sedm celé přípravné utkání proti Malženicím, které Hodonín porazil. „Výhra na začátek přípravy je pro nás velké povzbuzení do dalšího zápasu, který nás čeká už v sobotu,“ tvrdil nováček.

Naftaři však po změně stran přišli o pohodlný náskok tří branek a byli rádi za vítězství 3:2. „Sice jsme si to pak trošku sami zkomplikovali, ale myslím, že jsme narazili na silného soupeře, který teď postoupil do druhé slovenské ligy,“ podotkl.

Hodonínští fotbalisté (v červeném) v přípravě porazili 3:2 Malženice.
PODÍVEJTE SE: Hodonín na úvod přípravy vyhrál. Nastoupily dvě exligové posily

V případě, že se Puchel stane novým hráčem Hodonína, čeká ho zajímavý duel hned v prvním kole Moravskoslezské fotbalové ligy. Švantnerovi svěřenci se 5. srpna představí na hřišti Třince, který sestoupil z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. „Určitě by to pro mě byl speciální zápas. Nejsem třinecký odchovanec, ale hrál jsem tam tři sezony. Myslím, že to bude hodně zajímavé, Třinec chce jít po sestupu hned nahoru, tak uvidíme,“ dodal s úsměvem.

Puchela čeká další přípravný duel v hodonínském dresu už v sobotu na hřišti ve Svatobořicích-Mistříně, kde od jedenácti hodin dopoledne nastoupí proti rezervě Slovanu Bratislava.