„Potřeboval jsem změnit prostředí, nový impulz. Jsem rád, že jsem dostal ve Zlíně svolení a mohl odejít, tak jsem toho využil,“ říká.

Rodák ze Slavkova bude v Hodoníně hostovat do konce podzimní části, v zimě se bude hlásit zase v Baťově městě.

„Měl jsem víc možností. Mohl jsem jít i do druhé ligy, ale začal jsem to řešit strašně pozdě. Věřil jsem tomu, že bych mohl hrát ligu, ale šance nepřicházely, tak jsem chtěl změnit působiště,“ vysvětluje.

I když mohl MSFL hrát za zlínskou juniorku, nakonec se rozhodl pro změnu prostředí. „Věřím, že se někam posunu a klukům pomohu k co nejlepším výsledkům. Snad budeme hrát co nejvýš,“ přeje si.

Fotbalisté Kvítkovic (modrobílé dresy) v páteční předehrávce 6. kola MSFL doma přetlačili Hodonín 1:0.
Podívejte se: Ani posila z ligového Zlína nepomohla. Kvítkovice zdolaly Hodonín

S novým týmem absolvoval tři tréninky, v pátek už šel do akce. Nastoupil netradičně ve středu zálohy, na dresu měl číslo dvanáct. Upozornil na sebe především ve 20. minutě, kdy po úniku Helíska dobře vystřelil, domácí gólman Semanko ale ráno hostujícímu fotbalistovi zneškodnil a poradil si i s následující dorážkou Helíska.

Moc dalších velkých příležitostí si borci ze Slovácka nevypracovali, i proto ve vypjatém duelu padli.

„Nemyslím si, že bychom si zasloužili prohrát,“ poznamenal Bobčík. „Tady je to pokaždé těžké. Vyhecované, spousta soubojů, samý faul. Malé hřiště, těžký terén,“ přidal. „Taky mi přišlo, že rozhodčí soupeři opět pomohl,“ dodal zklamaně.

Zdroj: Libor Kopl

Za týden čeká dvacetiletého útočníka další emotivní souboj. Na stadionu U Červených domků se totiž představí juniorka Zlína, za kterou ještě na podzim odehrál pár zápasů. „Na kluky se těším, ale případné hecování nechávám na později. Do zápasu je ještě daleko,“ zakončil povídání.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …