Ten zápas sledoval ve společnosti líšeňského trenéra Milana Valachoviče a sportovního manažera ševců Zdeňka Grygery. „Mám velmi dobré dojmy i od hostů. Sami uznali, že jsme s nimi odehráli velmi vyrovnaný zápas. Sice nevyužili některé hráče, ale ti jim mohou chybět i v lize, když se třeba zraní,“ uvedl funkcionář.

Konfrontace s prvoligovým celkem v poháru byla pro Lanžhot v této sezoně jednou z největších ambicí. „Před sezonou jsme se na pohár připravovali, chtěli jsme dojít co nejdál, což se nám podařilo,“ netajil Bartoš.

Fotbalisté Lanžhota (v bílém) ve druhém kole MOL Cupu podlehli 0:1 Zlínu.
PODÍVEJTE SE: Chyběl kousek. Odvážný Lanžhot před skvělou kulisou trápil Zlín

Na přípravě netradičního utkání se podílelo několik desítek lidí. „Dva dny tady dobrovolníci od rána do večera připravovali areál na utkání. Konečný výsledek všichni viděli, myslím, že to mělo úroveň,“ chválil.

Jiří Bartoš po utkání se Zlínem

Zdroj: Kryštof Neduchal

Počet diváků na ochozech překročil hranici šestnácti stovek. „Viděli jste sami, kolik přišlo lidí. Všichni po zápase zůstali a děkovali našim hráčům. Proto tady fotbal děláme,“ těšilo Bartoše.

Jakub Krč (v bílém) patřil mezi nejlepší hráče Lanžhota v duelu se Zlínem.
Síly ubývaly, ale na prodloužení bychom se vymáčkli, říká zklamaný Krč

Ten při pohárovém putováním slíbil hráčům v kabině, že se stejně jako hokejisté v play-off neoholí, dokud tým nevypadne. „Možná dal Zlín gól jen kvůli tomu, abych už se opravdu konečně oholil,“ dodal s úsměvem.