Toho potěšily individuální výkony testovaných hráčů. „Dominik Káňa z Koryčan, Zdeněk Bartoň z Milotic i Ondra Kuchař z Veselí odehráli velice solidní utkání, stejně jako Kryštof Crhan, který otevřel krásným gólem skóre zápasu,“ chválil kouč čtyřlístek nových tváří.

A vzápětí dodal, že s velkou pravděpodobností potenciální posily v klubu zůstanou. „Všichni čtyři hráli výborně, řekl bych, že i nadstandardně. Kluci se strašně snaží, jde vidět, že se chtějí dostat do divize,“ podotkl Beker.

Naopak David Antoš z Ratíškovic, jehož jméno bylo se Bzencem spojováno, do Slovanu nezamíří. „Vůbec se nedostavil ani na přípravu, Ratíškovice jej ani nechtěly pustit,“ pravil lodivod.

S přístupem svých svěřenců k přípravě je Beker nadmíru spokojený. „Musím kluky pochválit za přístup k přípravě, máme stoprocentní účast. Navíc se mi strašně líbilo, jak přistoupili k zápasu s Líšní,“ netajil.

Hodonínští fotbalisté (v červeném) podlehli rezervě Slovanu Bratislava 0:4.
OBRAZEM: Hodonín na Slovan Bratislava nestačil. Byl to vyšší level, ví Švantner

Náročná prověrka čeká Slovan už ve středu, kdy se od půl šesté večer představí na hřišti třetiligového Blanska. „Zejména pro testované kluky, kteří ještě na jaře hráli 1. A třídu, to bude velký test,“ dodal Beker.

Slovan Bzenec – Líšeň B 5:2 (4:1)
Branky Bzence: Crhan, Kasala, Pelikán, vlastní, Komínek.