Ten počítá pro jarní část až na jednu změnu se stávajícím kádrem. Mladý útočník Filip Mazuch, který v létě přišel ze třetiligového Hodonína zamířil do Rohatce. „Sháníme za něj adekvátní náhradu,“ uvedl lodivod.

Přípravu s Břeclaví naopak zahájily i dvě nové tváře. Ofenzivní záložníci Luan Mustafa z Tvrdonic a Michal Macháček z Milotic. „Oba jsou velmi šikovní, Michala navíc znám z Kyjova. Nechám jim čas, aby se s mužstvem trochu sehráli a pak uvidíme,“ nechtěl předbíhat Víšek.

Hodonínští fotbalisté (v červeném) porazili Raču 2:0.
VIDEO: Hodonín na úvod přípravy zvítězil. Raču přehrál s novým rozestavením

Zkušený stratég nevyloučil ani příchod dalších posil. „Přibude nám troška exotiky. Připojí se k nám jeden Američan z akademie Dallasu. Kamarád ze Skalice, kde jsem trénoval, mi tohoto kluka doporučil. Uvidíme, jak na tom bude,“ uvedl.

MSK v přípravě prověří Mutěnice, Svratka Brno, Hohenau a v generálce narazí na Hodonín. „Ještě jeden zápas řešíme, na konci ledna máme jedno hluché místo,“ netajil Víšek.

Na trénincích se břeclavští fotbalisté věnují především hernímu stylu. „Mančaftu chci vtisknout tvář, kterou se bude v jarní části prezentovat. Konec podzimu byl po mém nástupu trochu hektický, v přípravě na to máme víc času. Jsme si vědomi, že hrajeme o záchranu, ale rád bych hrál ofenzivní fotbal. První kolo nám pak ukáže, jakým stylem musíme hrát soutěž,“ tušil trenér.

Kouč břeclavské fotbalové přípravky Jan Svoboda získal ocenění trenér roku.
Trenér roku Svoboda: Kluky nám loví Slovácko i Brno. Fosfa klub pozvedla

Odvetnou část divize jeho svěřenci zahájí 10. března utkáním na hřišti první rezervy Zbrojovky Brno. „Bude to velmi těžký zápas,“ dodal Víšek.


Načítám tabulku ...