Před pár týdny nakonec nevyšel přestup bývalého reprezentanta Michala Ordoše, ale divizní hodonínské fotbalisty nakonec posílí dvě jiné posily z třetiligového Blanska – Dominik Urbančok a Mohammed Traoré.

Hodonínští drtiči. Ilustrační foto.
Hokejové Drtiče trápí marodka. Do Šumperka ani neodjeli

Urbančok má druholigové zkušenosti ze Znojma, rodák z afrického Mali Traoré si dokonce vyzkoušel nejvyšší soutěž v dresu Zbrojovky, kde jeho kariéru přibrzdily potíže se srdcem. „Jeho srdce by mělo být v pořádku, u obou hráčů věříme, že pro nás budou posilou. Navíc je na spadnutí ještě příchod jednoho zajímavého hráče, jehož přestup by se měl doladit v tomto týdnu,“ prozradil trenér Pavol Švantner, jenž v kádru přivítal i Norberta Mihála ze slovenského Rohožníku a odchovance Igora Petráka, který se vrátil z Rohatce.

Hokejisté SHKM Hodonín (v bílých dresech) vyřadili ve čtvrtfinále Krajské ligy Uničov.
Hodonín je v semifinále. Čeká ho Velké Meziříčí

Ambice klubu pro jarní část jsou jasné. „Situace v tabulce není po podzimu příznivá, ale chceme se poprat o postup a uděláme pro to na hřišti všechno. V přípravných zápasech s týmy z vyšších soutěží jsme si dokázali, že jsme konkurence schopní. I když naplno nás prověří až mistrovské zápasy,“ poznamenal Švantner.