V sobotním odpoledni se oba celky praly s náročnými povětrnostními podmínkami. „Škoda, že foukal silný vítr, který ovlivnil hru. Nic neovlivní zápas tak, jak vítr, to je vždycky proti fotbalu. Nám ani domácím vůbec nevyhovovala hra po větru, míče neustále utíkaly,“ všiml si zkušený stratég.

Slovan se vůbec nedostal do svého stylu hry. „Hráči měli i kvůli horšímu terénu, než máme ve Bzenci, problémy s přebíráním balonu. Nemohli jsme hrát hru, která je pro nás typická. Nebyl to moc hezký fotbal, naprosto odlišný oproti minulému zápasu se Stráním,“ tvrdil Páník.

Fotbalisté Mutěnic (ve žlutošedém) porazili 1:0 Bosonohy.
VIDEO: Koutský vystřelil Mutěnicím výhru v 80. minutě. Bosonohy nedaly penaltu

Hosty poslal do vedení v padesáté minutě Absolon, jenž se strefil ve druhém zápase v řadě. Šternberk však v šestaosmdesáté minutě srovnal Zifčákem a oba cely braly po bodu za remízu 1:1.

Bzenec i tak využil zaváhání Vsetína a díky lepšímu skóre jej v tabulce předskočil. S šestatřiceti body Slovanu patří třetí místo.

V dalším duelu celek z Hodonínska přivítá v sobotu od půl čtvrté odpoledne předposlední Přerov. Zelenobílí poprvé nastoupí bez svého trenéra Páníka, který se bude zotavovat po operaci. „Na zákrok jdu už ve středu, uvidíme, jak to bude všechno probíhat. Mužstvo má nyní na starost pan Škodík,“ dodal Páník.

Martin Petráš naskočil do soutěžního zápasu po dlouhém zranění.
Hodonín hrál se Zlínskem bez branek. Mezi tři tyče se vrátil uzdravený Petráš

FK Šternberk – TJ Slovan Bzenec 1:1 (0:0)
Branky: 88. Zifčák – 50. Absolon.
Rozhodčí: Proske – Šafrán, Ehrenberger.
ŽK: Zvědělík.
Diváci: 285.
TJ Slovan Bzenec: Frydrych – Skřivánek, Kuchař, Kaňa, Zůbek (80. Bílý), Absolon (80. Crhan), Vaďura (89. Kozel), Pelikán, Kasala, Mlýnek, Janás.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...