Bývalý brankář Zbrojovky Brno, Líšně, Sparty Brno, či Rajhradic přišel Pod Búdy v roce 2021. „Tři sezony, co jsem prožil v Mutěnicích, byly fajn. Bohužel v této poslední jsme za mě byli bezkonkurenčně nejhorší tým. Mrzí mě, že to takto musím říct, ale je to tak,“ uznal.

I přesto se celku z Hodonínska neopouští nejvyšší krajská soutěž lehce. „Loučení je těžké. V Mutěnicích se teď bude hrát I. A třída, uvidíme, jak to tam půjde,“ nadhodil Leznar.

Ten zatím neví, jestli bude v týmu vinařů pokračovat, nebo upřednostní nabídky z krajského přeboru. „Mám nabídky z Ratíškovic, Lednice a z Bystrce. Dám si nějaký čas na rozmyšlenou, pak se rozhodnu,“ prozradil.

I kdyby se rozhodl pro sportovní ambice ve vyšší soutěži, z Mutěnic nebude odcházet ve špatném. „S vedením klubu mám dobré vztahy, i když se tam teď vyměnili někteří lidé, vycházíme spolu všichni dobře,“ neskrýval Leznar.

Tříleté angažmá si v Mutěnicích pořádně užil. „Dalo mi to spoustu nových kamarádů, máme tu fakt dobrou partu,“ tvrdil.

Očarovalo ho i kouzlo mutěnického stadionu, na kterém se v minulosti hrála třetí liga. „Nejvíc jsem si tady užíval prostředí. Trávu máme v Mutěnicích jednu z nejlepších v krajském přeboru,“ dodal Leznar.


Načítám tabulku ...