Už v nedělním vítězném utkání na hřišti Bosonoh vedla Mutěnice dvojice asistentů Jaroslav Munzar a Jaroslav Joch. Celek z Hodonínska tam po dvou brankách Františka Lamáčka vyhrál 2:0. „Nabídli jsme jim, aby Jara Munzar pokračoval na pozici trenéra a Jara Joch mu dělal asistenta. Po vzájemné dohodě jsme došli k závěru, že nechce pustit trénování dorostu, kde má v ročníku 2005 velmi šikovné kluky, které si připravujeme do áčka,“ vysvětlil funkcionář odmítnutí nabídky.

Bzenečtí fotbalisté v úterý zahájili přípravu na premiérovou divizní sezonu. Realizační tým Slovanu rozšířil Libor Snopek, který se stal asistentem trenéra. Foto: Deník/Libor KoplLibor Snopek.Zdroj: Deník/Libor KoplVýkonný výbor se následně obrátil na Libora Snopka z Dubňan, jenž v minulosti vedl Vracov, Bzenec či Břeclav. Jednání se zkušeným stratégem došlo úspěšného konce. „Loni nám pomáhal u dorostu, spoustu kluků zná. Jedním z faktorů bylo, že jde do známého prostředí. Upřednostnili jsme známého kouče z okolí, který se navíc zná s Jarou Munzarem. Jejich spolupráce bude důležitá,“ přiznal Blaha.

Ten se v závěru přestupového okna ještě pokusil přivést do mužstva nové posily. „Měli jsme zájem o Staňu Čížka ze Starého Poddvorova a Vaška Raisigla z Hodonína. Byli jsme s nimi v kontaktu, měli zájem k nám jít, ale z různých důvodů to nedopadlo. Musíme se spolehnout na současný kádr,“ neskrýval předseda.

Bzenečtí fotbalisté (v bílozeleném) podlehli Karviné 1:2.
PODÍVEJTE SE: Karviná otáčela zápas ve Bzenci. Hrály i ligové opory

Mutěnicím patří po šesti odehraných kolech se sedmi body dvanáctá pozice. Na poslední šestnácté Ivančice mají pětibodový náskok. Nového kouče čeká premiéra v neděli od čtyř hodin odpoledne, kdy do Mutěnic zavítá třetí Moravská Slavia Brno.