Celek z Veselska tak našel náhradu za klíčového hráče Nikolu Absolona, který v zimě přestoupil do Bzence. „Přestup řešilo vedení klubu přímo s Lukášem. Vím, že byli ve spojení delší dobu, už půl roku se o možném návratu bavili,“ prozradil trenér.

Pro návrat domů hrála i nová událost v osobním životě. „Lukáš začal stavět ve Vnorovech dům, to bere hodně času i energie. Myslím, že v Ratíškovicích byl spokojený a bylo tam všechno v pohodě, ale asi už by to nestíhal v plné síle,“ uvedl Ondra.

Tomáš Chráscina přestoupil do Krumvíře.
Krumvíř získal další posilu. Z Rakouska přišel prvoligový futsalista

Nedělní premiéra v dresu Agra, které Kočiše fotbalově vychovalo, mu mírně zhořkla. Vnorovy v utkání sedmnáctého kola B skupiny I. A třídy ve Velkých Pavlovicích padly 1:2, staronová posila navíc po dvou žlutých kartách byla v pětašedesáté minutě vyloučena. „První žlutá byla za nějaké komentáře směrem k rozhodčímu, druhá byla taková nešťastná. Kdyby rozhodčí věděl, že se zastal faulovaného bráchy, asi by mu kartu nedal. Lukáš chránil bráchu, byla to normální reakce,“ tvrdil vnorovský stratég.

Ten má v plánu novou posilu využít hned na několika postech. „Máme v kádru třináct hráčů plus dorostence, proto musí suplovat více pozic. S Lukášem jsem se o tom bavil, počítám s ním do útoku, na křídlo i na stopera. Vždycky to budeme řešit podle soupeřů,“ neskrýval Ondra.

Fotbalisté Bzence (v zeleném) porazili v derby Strání 4:0.
Páník se loučil remízou. Bzenec přišel ve Šternberku o výhru v závěru

Zatímco poslední dvě sezony nastupoval Kočiš v Ratíškovicích na kraji obrany, ve Vnorovech naskočil hned v úvodním duelu na hrotu. „Nemáme střelce, obrovsky se trápíme. Věřím, že Luky pozvedne všechny hráče okolo a dodá nám i branky,“ přál si kormidelník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...