Dlouholetému účastníkovi I. A třídy absolutně nevyšel úvod soutěže, na první výhru čekal dlouhých devět zápasů. "Nechytli jsme začátek, čekali jsme opravdu dlouho. Pár hráčů se zranilo a na mužstvo padla deka. Měli jsme dobře rozehrané zápasy s Valticemi nebo Veselím nad Moravou, ale nezvládli jsme je. Po překvapivé výhře 2:1 nad rezervou Vyškova jsem čekal, že se odrazíme, to se však nestalo," mrzelo kouče.

Milotice mají s pouhými sedmnácti vstřelenými brankami druhou nejhorší ofenzivu soutěže, horší už jsou jenom Kohoutovice. "Přišli jsme o dva hrotové útočníky, s nimiž odešlo osmatřicet gólů z minulé sezony. David Antoš přestoupil do Ratíškovic a Štěpán Novák byl na operaci. Nikdo ze současného kádru je nedokázal zastoupit," krčil rameny Bidmon.

Fotbalisté Vnorov (v červeném) přezimují na třetím místě B skupiny I. A třídy.
Tři postupy za sebou? I. A třídu jdeme vyhrát, ale jaro bude jiné, zní ze Vnorov

V zimní přípravě tak bude hlavní cíl zlepšení produktivity. "Noví hráči se shánějí těžko, musíme to zvládnout s vlastními. Novák by se měl po operaci vrátit a věřím i ve zlepšení útočníka Petra Holuba," přál si zkušený lodivod, z jehož mužstva v zimě nikdo nemá odejít.

Pro Bidmona je záchrana soutěže povinností. "Rozhodně nejsme nejhorší tým soutěže. Nechci nikoho urazit, ale například Kohoutovice proti nám celý druhý poločas bránily v deseti. Bohužel jsme tam smolně prohráli 0:1, chybí nám střelec, který to vezme na sebe," litoval stratég.

Fotbalisté Rohatce (v modrém) přezimují na čtvrtém místě B skupiny I. A třídy.
Fotbalisté Rohatce jsou s podzimem spokojení. Jüstel je rozdílový hráč, ví kouč

Milotice v zimní přípravě narazí na ambiciózní celky z nižších soutěží. "Střetneme se s Vlkošem, Velkými Bílovicemi a jedním týmem ze Znojemska. Na soustředění zamíříme do Tasovic, kde jsou skvělé podmínky včetně výborné umělé trávy. Generálku před jarní části máme domluvenou se Svatobořicemi, podle počasí už nejspíš na našem stadionu," dodal Bidmon.


Načítám tabulku …