Ten dal příležitost všem hráčům stejně jako v prvním duelu, v němž MSK podlehlo 2:6 devatenáctce Zbrojovky Brno. „Podobně odehrajeme ještě další zápas, následně budeme ladil pravděpodobnou sestavu na první mistrák,“ prozradil trenér.

Do úvodního poločasu v Mutěnicích zasáhli i dva testovaní záložníci Luan Mustafa z Tvrdonic a Michal Macháček z Milotic. „Jsem za ně moc rád. Musí si ještě trochu přivyknout na rychlejší tempo, ale vidím v nich potenciál. Chci, aby tady zůstali,“ uvedl Víšek.

Radomír Víšek po utkání v Mutěnicích

Zdroj: Kryštof Neduchal

Realizační tým MSK se naopak rozloučil s těstovanou dvojicí hráčů z akademie Dallasu. „Když přijde takový hráč, musí převyšovat naše klíčové hráče, což se nestalo,“ vysvětlil lodivod předčasný konec zkoušky.

Po sobotním zápase byl daleko spokojenější jeho protějšek, který se po remíze s Dunajskou Lužnou a porážkou od slovenského celku Šaštín-Stráže dočkal prvního vítězství. „Kluci si vzali ponaučení z minulého zápasu,“ těšilo mutěnického stratéga Jaroslava Munzara.

Jaroslav Munzar po utkání s Břeclaví

Zdroj: Kryštof Neduchal

Přesto uznal, že Břeclav prokázala své kvality. „V první půlce byla daleko lepší. Ve druhé půlce jsme víc zhustili prostor a nepustili soupeře do tolika šancí,“ poznamenal.

Vítězství nad divizním celkem je pro účastníka krajského přeboru psychická vzpruha. „Klukům se potvrdilo, pokud budou trénovat, mohou hrát vyrovnaný fotbal skoro s každým,“ dodal kormidelník.

Jindřich Nedvědický (v červeném) je na zkoušce v Mutěnicích.
Nedvědický bojuje o místo v Mutěnicích. Pustí ho Milotice?

Mutěnice čeká další přípravný zápas už ve středu, kdy přivítají Velké Pavlovice. Břeclav ve zbytku přípravy narazí na Svratku Brno, Hohenau a generálku odehraje s třetiligovým Hodonínem.

FK Mutěnice - MSK Břeclav. 4:3 (2:3)
Branky: Kabela, Petrucha, Koutský, Čepil – 3x Hloch.