I když diváci čekali na první gól až do 33. minuty, tak prakticky od začátku zápasu nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. „Už ze začátku jsme měli tři solidní šance, které jsme neproměnili. Naopak Tišnov jsme prakticky k ničemu nepustili. Jsem rád, že kluci zápas takto zvládli a odehráli ho poctivě. Před zápasem jsem měl totiž mírné obavy, protože nám z různých důvodů chybělo hned pět důležitých hráčů a museli jsme nastoupit i se třemi dorostenci,“ uvedl mutěnický trenér Viktor Linhart.

Přesvědčivá výhra přišla v pravý čas. Po posledních dvou zápasech totiž nebyla nálada v klubu nejlepší. „Obávám se, že po dobrém výkonu a výhře s Bohunicemi si kluci možná trochu začali myslet, že to půjde samo. V dalším zápase s Ráječkem nás kompaktnější soupeř přehrál. A v Ivančicích jsme na tento špatný výkon navázali. Tam už se možná navíc trochu projevily i další absence,“ dodal Linhart, jenž se musel ještě proti Tišnovu obejít bez distancovaného Novotného a zraněných Trávníka, Maršálka, Holešinského a Valenty.

„Kromě výsledku s Tišnovem je pozitivní také to, že by měly začít už všichni naši marodi trénovat. Další utkání v krajském přeboru hrajeme až za deset dní, protože duel v Brně na Spartě byl přeložen až na další středu. A to bychom už mohli být kompletní. Už tuto středu hrajeme pohár proti Krumvíři, ale tam dáme ještě asi šanci některým mladším klukům,“ plánuje Linhart, jehož svěřenci se v tabulce krajského přeboru bodově dotáhli na druhý Start Brno a na vedoucí Boskovice momentálně ztrácí pět bodů. „Věřím, že se dostaneme zpátky do pohody a mužstva nahoře ještě pořádně potrápíme,“ věří mutěnický kouč.

Jakub Kornfeil.
Pády? Co nejrychleji zapomenout. Abraham i Kornfeil chtějí napravit dojem v USA