Ten poprvé nastoupil proti obci, ze které pochází. „V Kozojídkách to mám moc rád, jsem moc vděčný za sezony, které jsem tu odkopal. Zároveň mám rád lidi z Hroznovky,“ pravil.

Nedělní šlágr devatenáctého kola B skupiny I. A třídy si tak náležitě užil. „Přišla spousta fanoušků, vyšlo krásné počasí. Ten zápas měl úplně všechno,“ tvrdil Březina.

Adam Dunda (vpravo) oslavuje svůj parádní gól do sítě Uničova.
PODÍVEJTE SE: Životní trefa. Dunda gólem od praporku vystřelil Hodonínu výhru

Nejlepší kanonýr soutěže, který v sedmnácti odehraných duelech nastřílel už čtyřiadvacet branek, očekával gólové utkání. „Oba týmy mají zabijácké ofenzivy, bylo jasné, že která obrana to ustojí, její tým vyhraje. Tentokrát jsme to byli my, na podzim Kozojídky,“ vzpomněl útočník podzimní porážku Traubenu 1:4.

I přes nedělní prohru jsou podle něj Kozojídky na prvním místě oprávněně. „Na jaře hrají všechny zápasy doma. Chodíme se na ně pravidelně dívat, hrají zodpovědně vzadu a nedělají chyby. Pro ti nám to naštěstí nepotvrdily, ale pokud budou v plné sestavě, první místo si zaslouží,“ podotkl Březina.

Fotbalisté Břeclavi (v modrém) remizovali s Pelhřimovem 1:1.
PODÍVEJTE SE: Knotek zachránil Břeclavi bod. Remízu neberu, řekl Víšek

Hroznová Lhota z druhého místa ztrácí na lídra soutěže jen tři body. „Pokud budeme hrát i nadále konzistentně, jako jsme hráli v Kozojídkách, budeme první. Bohužel však nezvládáme některé zápasy se slabšími soupeři, což je pak znát na finální podobě tabulky,“ poukázal střelec na porážky 2:4 od Podolí či 1:2 od Nikolčic.

Přestože do konce sezony zbývá osm kol, Březinu čekají už jen poslední dva zápasy. „Odjíždím pracovně do Ameriky, ale klukům věřím. Navíc se nám vrací Pepa Lipčík, který bude pro útok velká posila,“ uzavřel.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...