Vedení klubu TJ Slavoj společně s obcí Rohatec zve všechny příznivce do útulného areálu, který v posledních měsících prošel výraznou modernizací, úžasnou proměnou.

Fanoušci si budou moct prohlédnout přístavbu kabin zvenku i zevnitř, využít nové toalety, podívat se na nové hřiště s nejmodernější umělou trávou. „A hlavně přijďte našim týmům fandit,“ žádá příznivce starosta Rohatce Jarmil Adamec.

Rekonstrukce hráčských kabin a zázemí, která započala loni v listopadu a dokončena byla v červenci, vyšla na devatenáct milionů korun. „Z toho devět milionů byly dotace z Ministerstva pro místní rozvoj, což je na vesnický fotbal malý zázrak,“ říká starosta Rohatce Jarmil Adamec.

Nové zázemí nahradilo původní kabiny, které fotbalistům sloužily téměř sedmdesát let. „Jsem moc rád, že se nám podařilo posunout areál i celý klub o další level výš, prostředí nejen pro hráče, ale i fanoušky je daleko komfortnější než bylo dřív,“ prohlásil předseda rohateckého Slavoje Lukáše Hřebačka.

Tradiční oddíl z Hodonínska se nyní může pochlubit zbrusu novými čtyřmi šatnami s vlastním sociálním zázemím i umělým povrchem. Součástí objektu je také prádelna i veřejné toalety, které v areálu zcela chyběly. Hráči mohou k rozcvičení využít menší posilovnu.

V areálu navíc vyrostlo nové hřiště s umělou trávou čtvrté generace. „Je to nejmodernější umělý povrch, který v podstatě už vypadá jako koberec. Toto hřiště by mělo vyplnit prostor pro tréninky v zimě, mohou se na něm konat i turnaje těch nejmenších. Samozřejmě si sem mohou přijít si dospělí i děti zakopat,“ uvedl Adamec.

„Areál má i nové sítě, které zefektivní tréninkové procesy, aby při minelách

nemuseli kluci chodit na louky. Také se věnujeme zpevnění svahu mezi spodním a horním hřištěm tak, aby se na spodním hřišti mohla odehrávat utkání za komfortního zázemí diváků. Budujeme areál, kam budeme rádi chodit jak na sportovní, tak i na kulturní akce,“ říká Adamec.

„Teď už bude jenom na Slavoji, aby se všechny věkové kategorie chovaly k budově tak, aby jim dlouho vydržela a mohli jsme být na ni pyšní, když k nám přijedou hostující týmy,“ dodává starosta.

Sobotní hodový duel Rohatce s Kohoutovicemi začíná v sedmnáct hodin, před výkopem navíc vedení klubu pogratuluje dlouholetému činovníkovi Františku Antošovi, jenž v červenci oslavil devadesáté narozeniny.

V předzápase se utkají rohatečtí dorostenci se společný týmem Bzence a Vracova. Prvních tři sta diváků navíc obdrží zdarma klubovou šálu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...