I když v Rohatci půjde znovu hlavně o body do tabulky a dobrý fotbal, návštěvníci si mohou z utkání odnést nejen sportovní zážitek, ale třeba i televizi v hodnotě deset tisíc korun nebo čtyři vstupenky na kvalifikační utkání české fotbalové reprezentace s Moldávií, které se hraje v pondělí 21. listopadu v Olomouci.

„Co musíte udělat? Přijďte včas do areálu a najděte si své místo na tribuně. I v tomto případě platí jednoduché pořekadlo, kdo dřív přijde, ten dřív sedí," říká s úsměvem rohatecký funkcionář Jakub Rezek.

Do slosování o hodnotné ceny půjde právě tři sta míst k sezení na hlavní tribuně.

Fotbalisté Rohatce v posledním domácím zápase podzimní části vyzvou Nikolčice.Fotbalisté Rohatce v posledním domácím zápase podzimní části vyzvou Nikolčice.Zdroj: TJ Slavoj Rohatec

Vedení Slavoje ale připravilo pro návštěvníky nedělního utkání i další překvapení.

Každý divák obdrží ke vstupence zdarma zpravodaj zdarma. V něm bude náhodně umístěno padesát poukázek na klobásu zdarma.

„Kdo přijde s dětmi, bude pro jejich ratolesti připraveno ohniště a špekáčky k opékání. Rozdávat se budou cukrovinky," hlásí Rezek.

Nedělní utkání v Rohatci začíná ve čtrnáct hodin. Slavoj je sice favoritem, ale jednoduché to mít nebude. Nikolčice jsou šesté, pyšní se jednou z nejlepších obran v soutěži.

„Pojďme kluky podpořit v posledním domácím utkání a připravme jim společně skvělou atmosféru," přeje si Rezek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...