Sto devadesát centimetrů vysoký obránce prošel mládežnickými kategoriemi ve Skalici a Trnavě, naposled nastupoval za slovenské Gbely. „Musel jsem tam skončit kvůli studiu na vysoké škole v Brně. Pak mě oslovil pan Rezek (sportovní manažer Rohatce – pozn. red.) a domluvili jsme se na spolupráci,“ prozradil.

V kabině Slavoje narazí na několik bývalých spoluhráčů. „Jsou tam kluci, s nimiž jsem hrával ve skalické mládeži, Tomele, Kajánek, Hazlinger. Navíc přijdou ze Skalice ještě další posily,“ podotkl Kumpan.

Ten doplnil už trojici posil, které Rohatec získal ve volném přestupovém období. Z Mutěnic přišel ofenzivní univerzál Martin Malacka, jenž má zkušenosti z Hodonína, Břeclavi či Lanžhota. Z Velkých Pavlovic se na Hodonínsko přesunul útočník Ján Vrablic, z konkurenčních Kozojídek pak do Rohatce zamířil Jaroslav Zbytek.

Obranu Slavoje nově vyztuží i Benjamín Masaryk, který naposled nastupoval za slovenský Holíč.

Dres ambiciózního celku naopak neobléknou Filip Vanda, který posílil Kozojídky, Samuel Netopil, jenž zamířil do Veselí nad Moravou, Adam Oravec, který se vrací na Slovensko a kapitán Pavel Konečný přerušil kariéru.