Trauben přitom nezačal v neděli dobře, už od osmnácté minuty po brance Lukáše Kočiše prohrával. „Věděli jsme, že Hroznovka je jasný favorit, navíc je v laufu. Proto jsme hráli hlavně z obrany a čekali, co soupeř vytvoří. Sice jsme se ujali vedení, ale soupeř byl lepší,“ uznal vnorovský kouč Jan Ondra.

Hostům se podařilo do poločasu zásluhou Filipa Gazárka a Martina Matyáše otočit stav utkání. „Převzali jsme otěže hry a bez větších komplikací utkání dovedli k vítěznému konci,“ těšilo Bílu.

Fotbalisté Nikolčic (v modrém) vyhráli ve Valticích.
OBRAZEM: Nikolčice deklasovaly Valtice. Čtyřmi góly se blýskl Sedlo

Jeho svěřenci v úvodu druhé půle ještě navýšili Ondřejem Březinou své vedení. „Vůbec jsme tu situaci nezachytili, bylo to naše hrubé selhání. Potom z nás ale spadl respekt ze soupeře a z obou dvou stran se hrál útočný fotbal plný šancí. Z toho jsem měl radost, i diváci si museli přijít na své,“ tvrdil Ondra.

Agro ještě zdramatizovalo závěr utkání, když minutu před koncem snížil na rozdíl jediné branky Radim Vyskočil. „Hráli jsme pak vabank, ale hosté mají extrémně rychlé útočníky. Utekli nám a zvýšili na 4:2,“ uvedl domácí kormidelník.

Pojišťovací trefu zapsal ve třetí minutě nastavení střídající Matěj Domanský a Trauben se tak radoval ze třetí výhry v řadě. Díky zaváhání Kozojídek, které padly 0:5 s béčkem Vyškova se Hroznová Lhota dostala na první místo. „Pro všechny je dění na špičce tabulky zajímavější. Kozojídky, které celou dobu suverénně vedly, už podruhé prohrály a situace na čele tabulky začíná být zamotaná,“ podotkl Bíla.

Pro něj to však není žádné překvapení. „Už dřív jsem tvrdil, že u každého mužstva přijde k bodovým ztrátám, to se potvrdilo. I Dubňany měly dobrý začátek jara, ale teď dvakrát prohrály. Popředí tabulky je dost vyrovnané,“ všiml si hostující stratég.

Bzenečtí fotbalisté (v bílozeleném) porazili 4:0 Slavičín.
Bzenec hladce porazil Slavičín. Doma zvítězil pošesté v řadě

Minimální rozdíly jsou i ve středu tabulky, kde deváté Podolí dělí od třetího Rohatce jen devět bodů. „Je to pro mě šokující, že se až na Šlapanice a Valtice celá soutěž tak vyrovnala. Otázkou je, kdo bude chtít postoupit,“ nadhodil Ondra, jehož Vnorovy jsou s třiceti body osmé.

Agro se v dalším kole představí v neděli od deseti hodin dopoledne na hřišti rezervy Vyškova, Hroznová Lhota ve stejný den od půl páté odpoledne přivítá Velké Pavlovice.

Agro Vnorovy - Sokol Hroznová Lhota 2:4 (1:2)
Branky: 18. L. Kočiš, 89. Vyskočil - 28. Gazárek, 43. M. Matyáš, 47. Březina, 93. Domanský.
Rozhodčí: Chabiča - Nejezchleba, Ťok.
ŽK: L. Kočiš, J. Motyčka - Bíla, Březina, Gazárek, M. Matyáš.
Diváci: 300.
Agro Vnorovy: M. Motyčka - Janda (65. Fedorka), L. Kočiš, M. Kočiš (65. Pelucha), J. Motyčka, Vyskočil - Slavík, Zachar, Růžička - Hodonský (72. Janoušek), Bittner.
Sokol Hroznová Lhota: Dvořák - P. Matyáš, Bíla, Chrenčík, D. Škopík - M. Matyáš, Radmil, Maňák, Gazárek (73. Falešník) - Smetka, Březina (82. Domanský).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...