Už v sedmé minutě poslal MFK do vedení Jan Wachtel, po půlhodině hry si dal Pavel Konečný vlastní gól a na rozdíl tří branek zvýšil v pětatřicáté minutě Daniel Mbonu Chinedu. „Herně jsem viděl oproti zápasu v Hroznové Lhotě zlepšení, ale tam to bylo katastrofální, tentokrát bylo alespoň větší zaujetí do hry. Bohužel si dáváme góly sami po nevynucených chybách,“ podotkl zkušený stratég.

Slavoj stačil do přestávky pouze snížit, když hostujícího gólmana překonal Lucian Tomele.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil a Vyškov přidal čtvrtou branku. V pětapadesáté minutě se podruhé v duelu prosadil Mbonu Chinedu.

Rohatec osmnáct minut před koncem střídajícím Františkem Kajánkem jen korigoval konečný výsledek 2:4. „Kolem Rohatce se vytvořila velká bublina, mluví se o postupu, okolí nás tak vnímá, ale spadli jsme do reality. Osobně uznávám, že nejsme takový válec, abychom dokázali všechny válcovat. Musíme jít spíš postupnými kroky,“ hlásil Horák.

Jeho svěřenci se propadli tabulkou až na čtvrté místo za Kozojídky, Hroznovou Lhotu a Dubňany. „Teď bude důležité, abychom mužstvo nastartovali. Nevěřím tomu, že je to někomu z hráčů lhostejné,“ tvrdil lodivod.

Rohatec v následujících třech kolech odehraje tři duely na domácím stadionu. V sobotu od půl čtvrté odpoledne přivítá Troubsko, následně vyzve Šlapanice a Valtice. „Sám cítím veliký dluh vůči vedení, když vidím jaké jsou v Rohatci podmínky a servis pro fotbal. Lepší komfort jsem nikde nezažil, už kvůli tomu chci, abychom se odrazili,“ přál si Horák.

TJ Slavoj Rohatec – MFK Vyškov B 2:4 (1:3)
Branky: 38. Tomele, 72. Kajánek – 7. Wachtel, 30. P. Konečný (vlastní), 35. a 55. Mbonu Chinedu.
Rozhodčí: Kulíšek – Večeřa, Kučera.
ŽK: Klimeš (Vyškov).
Diváci: 200.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...