Velké Bílovice se na hřišti Baníku nemohly dostat do zápasu. První ohrožení branky však využili, když po faulu před šestnáctkou si postavil míč k exekuci Ferbar. „Měl jsem jasno, kam míč pošlu, už když jsem si bral balon. Pomohlo mi i postavení brankáře, který nestál plně ideálně, jak by měl,“ tvrdil bývalý hráč MSK Břeclav.

Ten udělal radost svému otci Vladimíru Ferbarovi, který zastává funkci předsedy klubu z Břeclavska. Zkušený funkcionář si synovu trefu užil přímo z tribuny. „Krásný gól. Myslím, že by to mohl častěji trénovat, protože kopací techniku má dobrou. Kdyby se tomu samostatně po tréninku věnoval, mohli bychom v této disciplíně být nebezpečnější,“ podotkl předseda.

Fotbalisté Velkých Bílovic (v bílém) remizovali na hřišti Ratíškovic B 1:1.
PODÍVEJTE SE: Velké Bílovice vybojovaly v Ratíškovicích bod. Baník pálil tutovky

Ve druhé půli mohl z větší vzdálenosti hrdina utkání svůj počin zopakovat. „Kluci na mě po faulu z podobné pozice volali, ať si míč vezmu znovu. Věřil jsem si, ale tentokrát to brankář vytáhl na roh,“ mrzelo kapitána.

Ratíškovice těsně před poločas srovnaly a výsledek 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu. „Těší mě, že jsem brankou pomohl k remíze, ale ještě nadšenější bych byl, kdybychom vyhráli. Celý zápas to vypadalo, že Ratíškovice nechtějí vyhrát, protože měly opravdu velký počet šancí, které nedaly,“ netajil David Ferbar.

Fotbalisté Lanžhota (v bílém) porazili Velké Meziříčí 4:0.
OBRAZEM: Lanžhot drží divizní neporazitelnost. Velké Meziříčí sestřelil Burac

Střelce výstavního gólu po zápase chválili všichni spoluhráči včetně trenéra. „V kabině mi všichni poblahopřáli. Doufám, že mě v dalších zápasech podobné přímáky znovu nechají,“ uzavřel útočník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...