O obě branky středečního klání se postaral nejlepší střelec Vinařů Marcel Čepil, který se trefil do sítě Sedláčka hned dvakrát, čímž tak zároveň svému týmu zajistil další tři cenné body. "Byl to hodně těžký zápas. Vojkovice nás opravdu tlačily. Hrály ze zabezpečené obrany a na brejky. Snažili jsme se hrát útočný fotbal, ale zapomínali jsme na obranu," řekl trenér Mutěnic Viktor Linhart.

Jeho svěřenci vstoupili do utkání poměrně slušně. Hned zkraje dokázali nebezpečně ohrozit bránu hostů, dva pokusy ale skončily neúspěchem. Poté si vzali slovo hráči Vojkovic, kteří i jako první otevřeli skóre utkání.

FK Mutěnice - SK Vojkovice 2:1 (0:1)
Branky: 72. a 81. Marcel Čepil - 17. Michal Nevěděl.
Diváci: 250.

Nepříjemná situace nastala pro domácí tým v devětadvacáté minutě, kdy se hlavami srazili Trávník s Koplíkem. "Lukáš Trávník musel jet do nemocnice na šití a Lukáš Koplík chtěl na hřišti zůstat, což také zůstal, ale v šestatřicáté minutě musel taktéž střídat," uvedl Linhart.

Po obrátce se kouč Mutěnic rozhodl na trávník poslat mladé hráče a ukázalo se, že to byl velmi dobrý tah. "Kluci mě velmi mile překvapili. Hru dokázali ohromně oživit," pronesl.

Ve dvaasedmdesáté minutě se domácí Vinaři konečně dočkali vyrovnání, které zařídil Marcel Čepil. Ten pak v jednaosmdesáté minutě vzal Vojkovicím vítr z plachet, když po skrumáži před Sedláčkem se k němu propadl míč a propálil vše, co mu stálo v cestě. "Výhře jsme rádi. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě a velké díky patří hlavně Marcelovi, který ve středu podal mimořádný výkon. Nemůžu ale zapomenout ani na celý tým, který se dokázal za nepříznivého stavu zvednout," liboval si Linhart.