Vřesovický forvard nastupuje v útoku po boku svého mladšího bratra Zdeňka. „Žádná rivalita mezi námi není. Vzájemně si vypomáháme a přejeme jeden druhému. Jednou to vyjde mně, podruhé bráchovi,“ přibližuje kanonýr sourozeneckou spolupráci.

Nejlepší střelec soutěže, jenž má zkušenosti z angažmá v Rakousku, Šardicích či Kyjově, už ve fotbale velké ambice nemá. „V Šardicích jsem hrál žákovskou ligu, za muže v Kyjově pak krajský přebor. Po ukončení studia však nastoupily pracovní povinnosti a fotbal šel stranou. Teď už se na to dívám tak, že je mi jedno jakou soutěž hraju. Fotbalem se hlavně bavím,“ vysvětluje Možíš.

Fotbalisté Vlkoše (v modrých dresech) podlehli rezervě Ratíškovic 1:2.
FOTOGALERIE: Dva kuriózní góly nabídl šlágr mezi Vlkošem a Ratíškovicemi B

Jeho střelecké statistiky neustále přitahují zájemce o jeho služby. Vřesovický útočník je však s díky odmítá. „V zimě se mi ozvaly dva kluby z Rakouska, ale neplánuju už nikam přestoupit. Doma jsem spokojený,“ praví útočník.

Jaké branky dává Možíš nejčastěji? „Teď proti Miloticím jsem dal jednu z penalty, jednu hlavou, jednu pravačkou a další levačkou. Je mi to úplně jedno,“ dodává.

Fotbalisté Svatobořic (v modrých dresech) přestříleli Uhřice 5:4.
OBRAZEM: Svatobořice vyhrály divokou přestřelku v Uhřicích. Trefil se i trenér

Oslava pěti vstřelených branek v jednom zápase ho do klubové kasy nebude stát nic. „Takové věci tu neřešíme. Sedmičku slivovice do kabiny určitě vezmu, ale to je vše. Ani já jsem úspěšný zápas nijak speciálně neoslavoval, nebyl na to čas,“ říká Možíš.