Vacenovice - Břeclav B 1:1 (0:0), Kotásek - Czako. 150 diváků. Olejáři neprohráli potřetí v řadě. Ani proti silné rezervě Břeclavi to neměl Mogul lehké. Hosté totiž přijeli do Vacenovic posilněni o pět hráčů z třetiligového kádru. Břeclav se od první minuty usadila na polovině domácích, kteří jen stěží odolávali jejich náporu. Postupem času se hra vyrovnávala, ale hosté byli pořád aktivnější a fotbalovější. Mogul držel nad vodou hlavně brankář Jaštík. Ten se po vleklém zranění dostal do výborné pohody. I po přestávce se hrál zajímavý a rušný fotbal. Nebezpečné střely hostů likvidoval bezchybný Jaštík, bomba Vacenovského jen těsně minula branku Břeclavi. O výsledku zápasu se rozhodlo až v samotném závěru.utkání. Hosty poslal do zaslouženého vedení v 80. minutě Czako, který proměnil nařízenou penaltu za zákrok Zdeňka Grufíka. Olejáři srovnali v poslední minutě. Po rohovém kopu a následném závaru před hostující brankou se gólově prosadil Kotásek. Ten zajistil Mogulu v posledních vou zápasech čtyři body. „Myslím, že jsme si remízu s kvalitním soupeřem zasloužili,“ řekl domácí kouč Petr Kopl. Nejlepším hráčem na hřišti byl hostující Demjanovič, který byl u každé akce MSK.

Bzenec – FC Veselí nad Moravou 2:1 (1:0), Kasala, Vajdík - Miroš, ČK: Kalfař (Veselí). Derby skončilo těsnou výhrou domácího Bzence. Jako první zahrozili hosté, ale Kalfař mířil po přihrávce Hrbka vedle. Domácí poslal do vedení v 11. minutě Vajdík, který slabou střelou z dvaceti metrů nachytal hostujícího brankáře Tomečka. Veselí mohlo srovnat o deset minut později. Po centru aktivního Hrbka pálil zblízka Šebesta. Toho ale vychytal Žigo.
Ve 34. minutě zbrkle pálil mimo Kalfař. V závěru prvního poločasu podržel svůj tým i Tomeček, který bravurně zlikvidoval pokus Mičky.
I po přestávce se hrál vyrovnaný duel s šancemi na obou stranách. V 57. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek hlavou Kasala. Veselí se branky dočkalo o dvě minuty později. Kontaktní branku vstřelil Miroš. V 76. minutě zbytečně oslabil svůj tým Kalfař. Ten počastoval vulgárními výrazy lavičku domácího týmu a musel předčasně pod sprchy. Hosté se i v deseti snažili o vyrovnání, ale šance si z brejků vytvořili už jen domácí. Skóre se však do konce zápasu nezměnilo. „Zápas měl parametry derby. I na to špatné počasí bylo dost lidí. Za vítězství jsme rádi,“ uvedl kouč Bzence Libor Škodík.

Vracov – Rohatec 3:1. Více: Vracov doma zdolal i rohatecký Slavoj

11. kolo: Kostice - Velké Pavlovice 1:1 (0:1), Vašek - Herák, Šlapanice - Slavkov 0:1 (0:0), Matocha, Tvrdonice - Ivanovice na H. 4:1 (3:1), Dujsík 2, Dvořáček, Krupica - Karásek, Mikulov - Bučovice 1:0 (0:0), Holec.