Derby Vacenovic s Vracovem skončilo spravedlivou remízou. Rohatec prohrál i třetí jarní zápas. Stejně jako Veselí. Slavoj naposledy vedl zkušený lodivod Josef Koten. Ten již v pátek na svoji funkci rezignoval!

Šardice B - Šlapanice 5:0 (2:0), Kyněra 2, Toman, Štos, Špaček. Rezerva Šardic i na stadionu U Červených domků potvrdila roli favorita a Šlapanice přehrála jasně 5:0. Domácí byli v průběhu utkání jasně lepším týmem a nebýt ještě několika neproměněných příležitostí, mohli si hosté odvést z Hodonína mnohem větší příděl. Béčko Šardic tak zůstává s pohodlným jedenáctibodovým náskokem první před druhými Ivanovicemi.

Vel. Pavlovice - Dubňany 5:1 (2:1), Prošek, Navrátil, Vašek, Pilarčík, Šabata - Ryška. Dubňany opět prohrály. Svěřenci trenéra Pavla Ševely dokázali držet s domácími krok pouze úvodní půlhodinu. Do vedení poslal domácí Prošek. Naděje na bodový zisk Baníku vykřesal Ryška, který vyrovnal. Vítěznou branku zaznamenal ještě v prvním poločase Navrátil. Ve druhé půli si domácí dokázali vytvořit trvalou územní převahu, kterou korunovali třemi brankami. Hrubé individuální chyby jednotlivců připravily hosty o lepší výsledek. Brankáře Růžičku postupně překonali Vašek, Pilarčík a Šabata. Za stavu 1:4 navíc neproměnil hostující Trávníček pokutový kop.

Ivanovice na H. - Rohatec 1:0 (1:0), Deutsch, ČK: Duchoslav (Rohatec). Rohatecký Slavoj i potřetí na jaře prohrál. Derniéru na lavičce Slavoje prožil trenér Josef Koten, který v pátek nečekaně na svoji funkci rezignoval (více na jiném místě této strany). Hosté byli v úvodu utkání lepším týmem. Šance Duchoslava a Mikésky však zůstaly nevyužity. Domácí se na dostřel hostující branky dostali až ve 20. minutě. A hned z toho byl vítězný gól. Z trestného kopu se trefil Deutsch. Slavoj dokázal vstřelit Rosypálkem gól, který kvůli údajnému ofsajdu neplatil. Hosté se ve druhé půli snažili o vyrovnání. Bohužel neukázněnost Duchoslava, který byl po hodině hry zbytečně vyloučen, otupila ofenzivní hrany. I v deseti se Slavoj snažil o vyrovnání. Hostům však přáno opět nebylo. „Domácí jsou sice druzí, ale byli naším nejslabším jarním soupeřem. Bohužel jsme opět nedokázali bodovat,“ konstatoval extrenér Rohatec Josef Koten. Rohatec klesl po další porážce až na osmé místo.

Veselí - Břeclav B 0:1 (0:0), Kočíř. Fotbalisté Veselí se v jarní části sezony neuvěřitelně trápí. Herně, výsledkově i střelecky. Svěřenci trenéra Lorence nedokázali za 270 minut vstřelit gól. I proti rezervě třetiligové Břeclavi si domácí dokázali vytvořit pár nadějných střeleckých příležitostí a šancí. Střelecká nemohoucnost a slabá koncovka však připravila Veselany o další body. Vítězství zajistil Břeclavi v průběhu druhého poločasu Kočíř.

Vacenovice - Vracov 1:1. Viz Derby skončilo zaslouženým smírem

Ostatní výsledky 18. kola: Bučovice - Slavkov 0:0, ČK: Vrána (Slavkov), Kostice - Tvrdonice 1:3 (1:0), Branky: Šalša - Dujsík 2, Štefka.