1.A: Veselí prohrálo důležitý souboj se Slavkovem

Region - Zatímco týmům z čela tabulky se dařilo, mužstva ohrožená sestupem opět nebodovala. Na jaře se vůbec nedaří Rohatci a Veselí. Svěřenci kouče Lorence nezvládli důležitý souboj se Slavkovem, který prohráli 2:3. Dařilo se naopak Vacenovicím, Vracovu a rezervě Šardic.

29.4.2009

Domácí záložník Eliáš sice dokázal přes hostujícího kapitána Smištíka odcentrovat. Nicméně Veselané se všem akcím Vracova v klidu ubránili.Foto: Deník/Libor Kopl

Vacenovice - Velké Pavlovice 2:0 (1:0), J. Grufík, Nedvěd. 200 diváků. Fotbalisté Vacenovic ani v pátém jarním utkání neokusili hořkost porážky. Mogul porazil v dramatickém a rušném utkání Velké Pavlovice 2:0. Do bojovného zápasu plného osobních soubojů vstoupili lépe hosté. Jejich dvě šance však brankou neskončily. Domácí poslal do vedení obránce Jiří Grufík, který přetavil načechraný centr Bařáka ve vedoucí gól. Ve druhém poločase byli olejáři lepším týmem. Svoji převahu potvrdili druhou brankou, kterou vstřelil po přihrávce Vacenovského Nedvěd. Vacenovice si závěr duelu pohlídaly.

Bučovice - Vracov 1:3 (1:0), 12. Štrublík - 64. a 89. Kučera 2, 90. Ňorek. ČK: 7. Mikulášek (Bučovice). Vracov po třech zápasech konečně naplno bodoval. Vracovští do utkání nastoupili s několika zraněnými hráči. Své si vytrpěli Lejsal s Lopraisem. Zápas poznamenala 7. minuta, kdy byl za protesty po druhé žluté kartě vyloučen domácí Mikulášek. V prvním poločase to na obrazu hry nebylo však příliš znát. Hned ve 12.minutě se domácí ujali vedení brankou Štrublíka. Ve zbytku první části se hrál nezáživný fotbal. Po přestávce přidal Vracov na obrátkách a po sérii neproměněných šancí vyrovnal v 64. minutě Kučera. Oslabeným domácím se zdržovací taktika nevyplatila. V závěru utkání vstřelili vítězný gól po krásném centru Macka osamocený dlouhán Kučera. Pojistku přidal o minutu později rychlík Ňorek, který si pohrál s domácí obranou a pohodlně zavěsil.

Kostice - Dubňany 3:0 (2:0), Zábranský, Herák, Šalša. Beznadějně poslední Dubňany prohrály i na půdě Kostic. Ty vede bývalý kouč Baníku Libor Snopek. Domácí o své výhře rozhodli v prvním poločase. Individuální chyby hostujících zadáků potrestali Zábranský s Herákem. Kostice měly v prvním poločase i díky větru převahu. Ve druhé půli se obraz hry rapidně změnil. Dubňany svého soupeře přehrávaly. Bohužel ve finální fázi chyběly potřebná přesnost a klid. Na konečných 3:0 upravil bývalý dubňanský forvard Šalša, který překonal Růžičku povedenou střelou z trestného kopu.

Šlapanice - Rohatec 2:1 (1:1), Kysela 2 - Korbel. Mizérie rohateckého Slavoje pokračuje i po změně trenéra. Rohatec prohrál na půdě předposledních Šlapanic 1:2. Cenné vítězství domácích zařídil dvěma brankami Kysela. Hosté si v průměrném zápase vytvořili několik dobrých příležitostí. Ujala se však pouze střela Korbela. Slavoj klesl po další zbytečné porážce na osmé místo.

Šardice B - Břeclav B 2:0, Blaha 2. V souboji dvou rezerv porazilo béčko Šardic břeclavské mladíky 2:0. Zápas rozhodl domácí Bronislav Blaha, který vstřelil oba góly svého týmu. Hrstka diváků viděla průměrný fotbal. Domácí byli o něco nebezpečnějším týmem.

FC Veselí - Slavkov 2:3 (0:2), Svoboda, Šebesta - Hráček, Žižlavský, Houšť. ČK: Hráček (Slavkov). 100 diváků. Veselí nezvládlo důležitý zápas v boji o záchranu a prohrálo se Slavkovem 2:3. Domácí přitom byli po celé utkání jasně lepším týmem. Vinou špatné koncovky se však sami připravili o důležitou výhru. V prvním poločase si Veselí vytvořilo minimálně tři brankové příležitosti. Ani jedna však kýženou brankou neskončila. Naopak hosté ze Slavkova byli v koncovce mnohem produktivnější. A jen díky neschopnosti domácích hráčů si odvezli tři body.
Ve 22. minutě poslal hosty do vedení Hráček. Krátce před půlí přidal druhý gól hlavou Žižlavský. V 71. minutě zvyšoval na rozdíl tří branek Houšť. Jeho brance předcházela zcela zbytečná ztráta míče. Deset minut před koncem se dočkali i domácí. Po rohovém kopu se trefil Svoboda. Minutu před koncem vykřesal bodovou naději nádhernou střelou Šebesta. Na zvrat již bylo pozdě.

Ivanovice n.H. - Tvrdonice 2:1 (1:0), Olejníček, Gergely - Fabičovič.

SERVIS

Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 35 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení bazénový technik s němčinou. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: U Pošty 290, 696 02 Ratíškovice. Pracovní náplň: jakožto výrobce polypropylenových bazénů hledáme pozici servisního technika, který bude tyto bazény instalovat, uvádět do provozu, seznamovat zákazníka s technologií bazúnu a předávat hotové dílo, provádět servis bazénů (opravy, výměny, reklamace), montáže Rakousko, Německo, Švýcarsko, výroba bazénů na provozovně. Požadavky: aktivní znalost němčiny, manuální zručnost a samostatnost, časová flexibilita, výhodou zkušenosti z oboru bazénů, elektro nebo vodo-topo. Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr ve firmě, která má stabilní pozici na trhu již 15 let, nástup možný ihned, po zaškolení možné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete nám svůj životopis s označením "Bazenový technik" na mail: blahova@macekasyn.cz. Pracoviště: Macek a syn s.r.o., U Pošty, č.p. 290, 696 02 Ratíškovice. Informace: Lucie Blahová, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 25 000 Kč Ostatní pracovníci v oblasti prodeje odborný prodejce nářadí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Brněnská 1243/51, 695 01 Hodonín. Náplň práce: obsluha zákazníka, specializované poradenství, doplňování, objednávání zboží, telefonická a e-mailová komunikace, práce na PC. Požadujeme: vstřícnost k zákazníkům, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, znalost práce na PC. Stravenkyv hodnotě 118 Kč za odpracovaný den. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem (foto vítáno) zasílejte na adresu prace@profesional.cz. Pracoviště: Profes group s.r.o., Brněnská, č.p. 1243, 695 01 Hodonín 1. Informace: Petra Baláková, . Výroba - Formíři a jádraři ve slévárnách slévárenský 16 500 Kč Formíři a jádraři ve slévárnách slévárenský dělník/ce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 48. Poznámka: Pracoviště: Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín. Terním VŘ úterý 23. 10. 2018 ve 12:30 hod. Dostavit se se svým životopisem a absolvovat vstupní pohovor spojený s prohlídkou provozu.Vhodné i pro absolventy, alespoň základní vzdělání, není podmínkou, zručnost, samostatnost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost a zdravotní stav umožňující práci ve vícesměnném provozu. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, motivační mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další výhody plynoucí ze sociálního programu.. Pracoviště: Vag spol. s.r.o., Lipová alej, č.p. 3087, 695 01 Hodonín 1. Informace: Lucie Růžičková, +420 518 318 131,518 318 246. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 13 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě operátor/ka - obsluha pro rozmítací pilu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 18600 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště: Lány 1182, 698 01 Veselí nad Moravou. Dělník/ce - operátor/ka pro moderní rozmítací pilu, skládání lamel, kosignace - nový provoz. Prémie, podnikové stravování, možnost pracovního růstu - nově vybudovaný moderní provoz. Kontakt na mail: leitgeb@lst.cz. Pracoviště: Lst a.s. 001, Lány, č.p. 1182, 698 01 Veselí nad Moravou. Informace: František Leitgeb, +420 724 290 366.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.