Podivín – Mutěnice B 2:1 (1:1), A. Čapka, K. Švestka – Vydařilý. Béčko Mutěnic na půdě vedoucího týmu nezklamalo. Naopak domácím po celý zápas zle zatápělo. Podivín zachránil výhru až v nastaveném čase. Hosté vedli v Podivíně po brance Vydařilého. Domácí, kteří hráli hodně zakřiknutě, vyrovnali v poslední minutě prvního poločasu. Hosté i ve druhé půli pozorně bránili a hrozili hlavně po brejcích a ze standardních situacích. Domácí se dlouho nemohli střelecky prosadit. Podivín zachránil až v nastaveném čase Čapka.

Milotice – Hroznová Lhota 1:1 (1:1), Šťastný – Schwarzbier. Na těžkém terénu si to rozdaly dva týmy, kterým se na jaře příliš nedaří. Hosty poslal do vedení v 5. minutě Schwarzbier, který tečoval střelu Šrahůlka. Ve 20. minutě zahrozil hlavou Petr Lipčík. O několik minut později si domácí obránce málem srazil do vlastní sítě centr Podolana. Milotice se vyrovnání dočkaly krátce před poločasem. Šťastný se protáhl přes bránící hosty a nedal brankáři Stanislavovi žádnou šanci. Ve druhém poločase tempo hry opadlo do průměru, hosty několikrát podržel Stanislav, gólem neskončil ani lob Lukáše Lipčíka. „Doma jsme zase neuspěli. Klukům nemohu vytknout snahu, ale leží na nás jakási deka. Musíme trpělivě sbírat bod po bodu,“ řekl hrající trenér Milotic Roman Neduchal.

Vlkoš – Rakvice 1:3 (0:1), Ingr – Kalouda 2, Prachař. Vlkoš doma nezvládl klíčový zápas s Rakvicemi a výrazně si zkomplikoval setrvání v soutěži. Domácí byli v úvodu zápasu lepším týmem, ale svou šanci nedokázali využít. Hosty poslal do vedení Prachař. Rakvice byly herně lepším týmem. Domácí převyšovaly v pohybu i nasazení. I když diváci mnoho šancí neviděli. Hra se po většinu času odvíjela ve středu hřiště. Domácí se ve druhé půli dočkali vyrovnání. Trefil se Ingr. Radost Vlkoše však trvala jen krátce. Klouda vrátil Rakvicím vedení. Když přidal tentýž hráč třetí branku, bylo o zápase rozhodnuto.

Bořetice – Starý Poddvorov 1:0 (1:0), Novotný. Starý Poddvorov bojoval v Bořeticích o bod do posledních chvil. Nakonec odjíždí nováček z Břeclavska s prázdnou. Jediný gól vyrovnaného zápasu vstřelil ve 21. minutě Novotný. Domácí si za celý zápas vytvořili více brankových příležitostí, ale hosty několikrát podržel výtečně chytající brankář Adam Hustý. Největší šanci Starého Poddvorova zahodil krátce po inkasované brance Zavadil. „Náš výkon byl mnohem lepší než v posledním domácí zápase. Bojovali jsme, chtěli jsme uhrát proti favoritovi dobrý výsledek. Na remízu jsme měli. Jestli byly Bořetice o jeden gól lepší, těžko soudit,“ sdělil kouč Poddvorova Petr Vyškovský. Hosté přišli v zápase o zraněného zadáka Erika Mazucha, který musel odstoupit s tržnou ranou na hlavě.

Dubňany – Blatnice 2:2 (0:2), Horný, Šalša – Zalubil 2, ČK: Janík (Dubňany). Atraktivní zápas skončil dělbou bodů. Blatnice vedla v Dubňanech ve 20. minutě po brankách Zalubila už 2:0. Baník navíc hrál sedmdesát minut bez vyloučeného Janíka. Přesto se domácím podařilo vývoj utkání zvrátit a připsat si cenný bod.

V prvním poločase byla jasně lepší V 10. minutě poslal hosty do vedení Zalubil, který prostřelil bezmocného brankáře. O deset minut se hosté radovali podruhé. Přetažený centr na levou stranu skončil u nohou Jílka, ten se protáhl podél postranní čáry. Domácí stoper Janíku mu přišlápl patu, byl vyloučen a nařízenou penaltu proměnil Zalubil.

Blatnice byla v úvodu druhé půle lepším týmem, ale domácí dvakrát podržel gólman Ševela. Z prázdné branky pak vykopával míč Lukáš Křižan. Bojovně hrající Baník se ale nevzdal. V 75. minutě Šalša vstřelil svůj stý gól v dubňanském dresu kanonýr Šalša, který přízemní ranou nedal gólmanovi Podolanovi žádnou šanci. Pak poslal na trávník kouč Dubňan Blahůšek poslal Michala Horného. Tento tah se domácímu stratégovi vyplatil. Hroný dvě minuty před koncem zblízka prostřelil Podolana a srovnal na konečných 2:2.

Hlohovec – Kněždub 1:4 (0:0), Křen – Němeček 2, Bíla, Chrenčík. Kněždub potvrdil v Hlohovci roli favorita a po zlepšeném výkonu ve druhé půli vyhrál jasně 4:1.

Na těžkém terénu byli hosté lepším týmem. 5. minutě selhal v první vážnější šanci zápasu Karásek. Gólem neskončila ani příležitost Němečka. Po rohovém kopu pálil osamocený Bíla vedle. Domácí si žádnou šanci nevytvořili. Ve 46. minutě trefil Chrenčík tyč. Domácím postupně odcházeli síly, čehož Kněždub dokázal využít. Vše podstatné se odehrálo v závěrečných dvaceti minutách. Hosty poslal do vedení v 70. minutě Němeček, který chytře přehodil vyběhnutého brankáře. O dvě minuty později vysunul Roman Grabec Chrenčíka a bylo to 2:0. Domácí se branky dočkali vzápětí. Po trestném kopu dorazil míč do sítě Křen. Ihned po rozehrávce však zvýšil z rychlého brejku Němeček. Na konečných 4:1 upravil z hranice šestnáctky Bíla. Poklidný zápas skončil jasnou výhrou Kněždubu.

Lednice – Lanžhot 4:1 (3:1), Fóbl, Kříž, Svoboda, Wolgemuth – Říha