Kněždub - Dubňany 3:2 (1:1), Němeček 2, R. Grabec - Horný, Kozák. Kněždub se díky sedmé letošní výhře posunul na druhé místo tabulky. „Hody u nás mohou pokračovat,“ řekl s úsměvem domácí kouč a starosta obce Libor Grabec. V prvním poločase byl Kněždub lepším týmem, vytvořil si i šance. Hosté se dostávali na polovinu Kněždubu pouze sporadicky. V 10. minutě přišlo první varování. Spolupráce Davida Grabce s Němečkem ještě v gól nevyústila. Hodoví diváci se dočkali až o pár minut později. Němeček obešel brankáře Ševelu a poslal domácí do vedení. Hosté se vyrovnání dočkali ve 40. minutě. Dohnálek našel nepokrytého Horného, který zblízka překonal Hudečka. Zápas ovlivnila 55. minuta, kdy rozhodčí nařídil po faulu na Němečka penaltu. Tu bezpečně proměnil Roman Grabec. „Byla hodně diskutabilní,“ pravil hostující gólman Jan Ševela. „Obránce Dubňan zasáhl Němečka loktem do obličeje,“ popsal inkriminovaný zákrok domácí kouč. O deset minut později vyslal Bíla Němečka, který podruhé obešel i brankáře a zasunul míč do prázdné branky. Němeček pak odmítl hattrick. Hosté se snížení dočkali v samotném závěru, kněždubského brankáře podruhé překonal Kozák. Dubňany i pod staronovým trenérem Miroslavem Brunclíkem prohrály potřetí v řadě.

Rakvice - Blatnice 2:2 (2:1), Prachař, Pátek - Hozák, Vaněk. Blatnice překvapivě ztratila dva body v Rakvicích. Domácí ale byli favorizovaným hostům více než vyrovnaným soupeřem. Rakvice začaly dobře a během úvodní půlhodiny si vytvořily tři gólové příležitosti. Vedení se ujali ale hosté. První vážnější šanci hostí využil David Vaněk. Domácí odpověděli o několik minut později. Do té doby bezchybného Chvojku překonal Prachař. Nováček stihl duel otočit ještě v prvním poločase. Po rychlém brejku skóroval v poslední minutě první půle Pátek. Blatnice po změně stran zabrala a v 50. minutě i vyrovnala. Hozák přesnou ranou srovnal. Poté se hra odvíjela pouze mezi šestnáctkami. Ani jeden z týmů si už nedokázal do konce zápasu vytvořit gólovou příležitost. „Jeli jsme do Rakvic pro tři body. Domácí nás ale překvapili ofenzivním fotbalem. V prvním poločase si domácí vytvořili více brankových příležitostí. S bodem musíme být nakonec spokojeni,“ sdělil hráč Blatnice Marek Janoušek.

Hroznová Lhota - Bořetice 2:2 (1:0), Bíla, Lipčík Michal - Kirschbaum, Maroši, ČK: Lipčík Lukáš (Hroznová Lhota). Hodový zápas se v Hroznové Lhotě vydařil. Ve výborné divácké atmosféře byl k vidění skvělý fotbal. Jako první zahrozili hosté, Gehr však mířil těsně vedle. Domácí skórovali hned ze své první šance. Po rohovém kopu Lukáše Lipčíka překonal Otáhala Michal Lipčík. Hosté odpověděli střelou Marošiho. Gólman Stanislav se vyznamenal. Poté se hra odehrávala dlouho pouze mezi oběma šestnáctkami, a tak se o vzruch starali především fanoušci Bořetic. Ti se nejdříve slovně poškorpili s domácími fandy, poté si vylili svou zlost na pomezním sudím. Ve 37. minutě mohl zvýšit Petr Lipčík. Toho bravurně vychytal Otáhal. Druhá půle začala naopak šancí Celticu, ale Petráskovou ranou se Stanislav zaskočit nenechal. Po hodině hry fauloval hostující brankář Lukáše Lipčíka, nařízenou penaltu proměnil tradiční exekutor Bíla. Radost domácího týmu však trvala jen krátce. Penaltu kopali i hosté. A zkušený matador Maroši se z jedenácti metrů nemýlil. Rozhodnutí přinesla 85. minuta. Po vyloučení Lukáše Lipčíka zahrávali hosté trestný kop, který za pomoci teče proměnil Kirschbaum.

Milotice - Vlkoš 0:0. Tradiční derby skončilo bezbrankovou remízou. „Hráli jsme sice doma, ale ani jeden z týmů si nezasloužil vyhrát. Šance byly na obou stranách. Návštěva byla dobrá, počasí se také celkem vydařilo. Zápas byl takový nervózní, klasické derby. Chtěli jsme vyhrát, ale bohužel se nám to nepodařilo,“ zhodnotil duel domácí kouč Roman Neduchal. S bodem byli nakonec i hosté, kteří ale po prvním poločase pomýšleli na výhru. „K vidění bylo utkání velmi dobré úrovně. V první půli jsme byli lepší, neproměnili jsme tři šance. Druhý poločas byl vyrovnaný. Který tým by dal gól, tak by asi vyhrál. S bodem ani tak moc spokojeni nejsme. Myslím, že na šance jsme byli lepší, ale góly jsme bohužel nedali,“ zhodnotil duel lodivod Vlkoše Zdeněk Mareček.

Mutěnice B - Starý Poddvorov 1:1 (1:1). Viz Poddvorovský Novák odmítl výhru

11. kolo: Lanžhot - Hlohovec 6:0 (2:0), Mihál 2, Tomek 2, Hakala, Uher, Lednice - Podivín 2:5 (1:1), Budlanský, Málek - Švestka 2, Dohnal, Martečík, Švestka.