Milotice – Blatnice 3:2. Stopadesát hodových diváků vidělo v Miloticích hodně průměrný fotbal, který skončil nečekaným vítězstvím domácích. Favorizovaná Blatnice se prezentovala velmi špatným výkonem. V zápase však mohli jít do vedení právě hosté. Janík však v superšanci selhal a ze tří metrů trefil pouze tyč úplně prázdné branky. Domácí vzápětí dokonale využili sérii nedorozumění v obraně hostí, Hofr získal odražený míč, poslal jej před bránu a Zajíc ho bez problémů uklidil do sítě. Do poločasu se Agru podařilo vsítit ještě jednu branku. Důrazný Hofr vybojoval zdánlivě ztracený míč, centrem našel hlavu Šťastného a bylo to 2:0. Po přestávce Blatnice přidala na obrátkách a tlačila se před Nedvědického branku, ale velmi špatný terén jí dělal velké problémy v kombinaci. Nápor Blatnice utnul velkou minelou hostující gólman Podolan, který si Šťastného roh srazil do vlastní brány a bylo to 3:0. Hostům se podařilo snížit až v závěru, kdy se trefil po akci Vaňka Mahdalík a v poslední minutě hlavou kapitán Cileček. Domácí Agro si však již vítězství vzít nenechalo a mohlo na hodové zábavě slavit velmi cenné tři body.

Lanžhot B – Žarošice 1:3. Žarošice potvrdily na půdě posledního týmu tabulky roli favorita a z Lanžhota si odvezli povinné tři body. „Na dost špatném nerovném terénu byl k vidění průměrný zápas,“ informoval kouč Žarošic Zdeněk Žaroský. Hostům opravdu dělal nekvalitní terén v úvodu zápasu dost velké problémy. Žarošice poslal do vedení střelou z hranice šestnáctky Zmrzlík. Béčko Lanžhota nechtělo dát svoji kůži lacino a z velmi přísně nařízené penalty srovnalo. Trefil se . Vedení vrátil na stranu Žarošic těsně před odchodem do kabin Valouch. Druhý poločas už byl zcela v režii hostů. Výhru nováčka pečetil hlavou obránce Žaroský. Zvýšit náskok Žarošic mohl Přikryl, který v samostatném úniku domácího gólmana nepřekonal. V dobrých příležitostech selhali i Vrána a mladík Konečný. „Postavení soupeře asi odpovídá. Ani domácí příznivci už v záchranu krajské soutěže nevěří,“ pravil Žaroský.

Mikulčice – Rakvice 2:2. Baník dokázal obrat o body vedoucí tým soutěže, ale při troše štěstí mohl i vyhrát. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Domácí poslal do vedení ve 20. minutě Tomáš Slavík. Hosté odpověděli brankou Prachaře. Po změně stran byly Mikulčice aktivnější týmem. Dvacet minut před koncem poslal domácí znovu do vedení Slavík. Rakvice se ale nevzdaly a v 88. minutě potrestal nedorozumění obrany Pátek.

Lednice – Dubňany 1:1. Před utkáním by hosté brali, ale po zápase odjížděli z Lednice zklamaní. „Měli jsme vyhrát,“ shodovali se Dubňanští. Od úvodního hvizdu byl k vidění vyrovnaný fotbal se zajímavými situacemi před oběma brankami. Hostující Kalfař nastřelil tyč, Šalša na domácího gólmana nevyzrál. Hosty několikrát podržel brankář Ševela. Dubňany se branky dočkaly krátce po změně stran. Po standardní situaci dopravil míč do sítě Dohnálek. Zvýšit náskok mohl Šalša a střídající Příkazský. Baník aktivní hrou držel těsný náskok až do 83. minuty, kdy Fóbl rozhodl o dělbě bodů.

Veselí – Kněždub 1:2. Derby skončilo šťastným vítězstvím hostů, kterým tři body vystřelil Veselan Roman Grabec. V první půlhodině zápasu si ani jeden z týmů vážnější příležitost nevypracoval. Až ve 34. minutě zahrozil domácí Hrbek. Jeho umístěnou střelu vyrazil hostující gólman Hudeček. Po následném rohu pálil aktivní Hrbek do břevna. Gólově ale udeřilo na druhé straně. Martin Prajza fauloval v pokutovém území Polláka a matador Roman Grabec poslal Kněždub do vedení. Veselí po změně stran přidalo na aktivitě. V 52. minutě vyrovnal Hrbek, který má snad patent na nádherné branky z trestných kopů. Domácí byli v těchto fázích zápasu lepším týmem. Po hodině hry orazítkoval tyč Tomeček, k odraženému míči se dostal Černoch. Jeho rána mířila do břevna a dorážku zneškodnil skvělý gólman Hudeček. Na druhé straně selhal ve vyložené šanci Hlahůlek, který napálil míč pouze do dobře postaveného brankáře Bančáka. V závěru si šance vytvořila obě mužstva. Tomečkovu ránu vyrazil Hudeček, další šanci Kněždubu zmařil Pollák. Definitivní rozhodnutí nakonec padlo v 89. minutě, kdy fatální chybu Prajzi a Bančáka potrestal zakončující Roman Grabec.

Hustopeče – Starý Poddvorov 3:1. Hosté v Hustopečích zklamali a po špatném výkonu zaslouženě prohráli.