Držíte se v popředí okresního přeboru. Plníte si předsezonní plán, nebo jedete nad očekávání?

Každý tým chce hrát v popředí tabulky a bojovat o nejlepší umístění. Nejsme výjimkou. Víme, že máme kvalitu na to hrát v přední části tabulky, a to jsme si také dali jako cíl před sezonou. Věděli jsme ale, že to nebude lehké a že asi největšími soupeři budou Ždánice a Vnorovy. Snažíme se dobře pracovat na tréninku a pak to vše převést k dobrým výkonům v zápasech. V kolektivním sportu je hodně důležité mít dobrou partu lidí, která se jako tým chová i mimo hřiště, a to si myslím, že u nás funguje skvěle. Takže to je asi další faktor toho, že dokážeme uhrát dobré výsledky.

Je ve vašich silách dostat se i před suverénní Ždánice?

Na to nedokážu odpovědět. Není to jenom o nás, ale také o tom, jestli Ždánice ztratí nějaké body a my se pak přiblížíme k prvnímu místu. Pro nás je ale nejdůležitější se soustředit hlavně na sebe. Musíme jít postupně zápas od zápasu a budeme dělat všechno pro to, abychom se prvnímu místu přiblížili co nejvíce.

Mluvíte v kabině o případném postupu?

Jsme kousek za polovinou sezony, takže je ještě poměrně dost času. Ale samozřejmě, že o tom mluvíme, jsme třetí a chtěli bychom hrát vyšší soutěž. Je to vše jenom na nás.

Se Ždánicemi jste momentálně druhý nejofenzivnější tým soutěže. Je to záměrná taktika?

Ano, jsme nastavení tak, že chceme dávat co nejvíce gólů. Snažíme se hrát ofenzivní fotbal. Je jedno, kdo dá gól, jestli je to útočník, záložník nebo obránce. Hlavní je, že vstřelené góly pomůžou k výhře a bodům. Zároveň se ale snažíme hrát disciplinovaně a na jistotu od zadních řad.

Předpokládám správně, že jako útočníkovi vám takový styl vyhovuje?

Pro útočníka je to vždy dobré, když je tým ofenzivnější. Mně to také takto vyhovuje, protože se pak více dostávám do hry. Pak se snažím dělat vše pro to, abych vytvořil co nejvíce příležitostí ke skórování nebo dal gól sám.

Jak jste se sezonou spokojený vy osobně?

Zatím spokojený jsem. I když nám některé zápasy nevyšly, jak jsme si představovali, pořád se můžeme odrazit od lepších výkonů, které jsme v sezoně předvedli. Navíc jsem spokojený i s týmovým přístupem nejen k zápasům, ale také k tréninkům. V neposlední řadě se mi líbí také přístup našeho trenéra a jeho kvalitní tréninkové jednotky, které nám připravuje.