„Věřím, že Slovanu pomohu k solidnímu umístění a že Bzenec nebude litovat rozhodnutí vzít mě do konce sezony do svého kádru,“ uvedl Ondřej Šebesta.

Hostování třicetiletého fotbalisty se zrodilo na začátku týdne. „V pondělí odpoledne mi psal Viktor Linhart, jeden ze základních kamenů bzenecké sestavy, jestli bych to u nich nezkusil,“ řekl Šebesta, který se nad kamarádovou nabídkou dlouho nerozmýšlel. „Bzenec má v poslední době na okrese dost zvučné jméno. Navíc jsem si ještě chtěl zahrát krajský přebor v tak kvalitním mužstvu,“ prozradil důvody zkušený středopolař. Vedení Bzence se dokázalo s Veselím domluvit téměř okamžitě.

Šebesta uvažoval o změně dresu již v zimě. Ve hře bylo hostování v jiném okresním celku, ale nakonec se odchovanec Radějova rozhodl ve Veselí zůstat a klubu pomoci. „Pan Reichsfeld, mi už v létě říkal, že mi v odchodu bránit nebude. To si u něj velmi cením. Trenér Ševela mi taky popřál, ať se mi daří. S hráči jsem zatím o odchodu nemluvil,“ pravil Šebesta.

Ten se do nového kolektivu těší. „Potřeboval jsem dostat nový náboj. Změna mně určitě prospěje. Poslední rok jsem se ve Veselí herně dost trápil. Doufám, že se mi vrátí herní pohoda,“ přeje si Šebesta, který by měl dres Bzence navléknout již v sobotu. Lepší premiéru si však nemohl ofenzivní hráč vybrat. Derby Slovanu s Vracovem slibuje atraktivní podívanou i slušnou diváckou kulisu. „Bude to zajímavé. Na jedné straně se na utkání velmi těším, ale také samozřejmě mám ze zápasu obavy. Vracov má velkou kvalitu, navíc v zimě posílili třeba o Bílu s Lipčíkem. Bude to moc těžký duel. Věřím ale, že ho zvládneme a domácí příznivce potěšíme,“ pronesl Šebesta.