„Je to zklamání, chtěli jsme v Mutěnicích uhrát lepší výsledek. Bohužel jsme zápas absolutně nezvládli," uvedl při odchodu z hrací plochy Josef Chromeček.

Odchovanec Dolních Bojanovic nastoupil vedle parťáka Váni na místě stopera. Hned v první minutě ale čtyřiadvacetiletý obránce zblízka přihlížel, jak neobsazený domácí forvard Marcel Čepil pohodlně uklidil balon do sítě.

„Upozorňoval jsem našeho pravého obránce na to, že Válek dělá kličku pouze doleva, přesto se domácí kapitán hned uvolnil a po jeho přihrávce dostaneme rychlý gól. To se pak těžko hraje," řekl Chromeček.

Lanžhot inkasoval ve zbytku středečního duelu další čtyři kusy a nakonec byl rád, že na Hodonínsku prohrál pouze rozdílem třídy.

„Ať už v ofenzivní části nebo defenzivě vůbec nespolupracujeme a nehrajeme týmově. Se spoluhráči si nepomáháme. Naopak pouze nakopáváme dlouhé balony na jediného útočníka, který je o hlavu menší než soupeřovi obránci," kroutil hlavou Chromeček.

Sokol, který do krajského přeboru mimořádně postoupil až ze čtvrtého místa, sice vstoupil do letošní sezony výhrou ve Znojmě, ale v dalších dvou zápasech inkasoval jedenáct branek a v tabulce po dvou nepříjemných porážkách klesl na třinácté místo. „Po prvním utkání jsme si asi mysleli, že nám to půjde samo, ale další střetnutí nám vůbec nevyšla," krčil rameny obětavý fotbalista. „Nevím, zda nám schází kvalita nebo jsme byli moc nahoře. Každopádně musíme pracovat a doufat, že se to zlepší," přidal bývalý hráč Břeclavi.

Chromečka v hledišti podporovala přítelkyně, sestry i rodiče. Nakonec se ale z výhry radovali bývalí spoluhráči a kamarádi. „Motivaci jsem určitě měl, ale odjíždím domů zklamaný," hlesl čtyřiadvacetiletý univerzál, který vypsal před zápasem s Mutěnicemi speciální prémii. Ani občerstvení do kabiny ovšem hráče Lanžhota k lepšímu výkonu nemotivovalo. „Aspoň ušetřím," trpce se usmál a odešel za nejbližšími.