„Naše mužstvo ukázalo i druhou tvář. To se týká hlavně přístupu. Pro mne to bylo obrovské zklamaní. Zkažené přihávky, bez pohybu a obrovský špatný přístup. Dnes můžeme chválit jen soupeře, u nás nikoho,“ řekl po utkání zklamaný hodonínský kouč František Ondrůšek.

Jeho tým prohrával po přímém kopu M. Zvoniče. Přes to, že domácí prostřídali, vyrovnat nedokázali. Na hřiště se dostal dorostenec Michna, po zranění i krajní záložník Švrček a Teplý, který přišel z Brna.

Šestý tým břeclavského okresního přeboru se představil na Rybářích v dobré formě. „Byl to pro nás první přípravný zápas. Soupeř byl těžký a kvalitní, ale kluci ukázali, že je to baví, a na tom stavíme,“ prohlásil bývalý trenér hodonínského dorostu a nyní Krumvíře Michal Škrabko.

Ten přijel do Hodonína s týmem složeným především z krumvířských odchovanců. Mezi nimi byl i bývalý obránce Šardic M. Heča či útočník RSM Drápal. Krumvíř v neděli posílil i bývalý záložník Šardic a Hodonína Kmeť. „Martin je teď v Rakousku, ale chtěl si kvalitně zatrénovat a zahrát,“ dodal Škrabko, který v uplynulé sezoně vytáhl Krumvíř ze sestupových vod až na šesté místo přeboru.

Ke čtvrtému přípravnému utkání nastoupí Hodonín ve středu od 18.00 opět na Rybářích. Soupeřem tentokrát budou Mutěnice.

Hodonín – Krumvíř 0:1 (0:1)
Hodonín: Petráš – Dohnálek, Špaček, Hlaváč, Šenk – Petrák, Bulva, Lorenc, Polák – Svoboda, Šturma (střídali: Vacula, Švrček, Michna, Mírovský, Teplý).
Krumvíř: Kocman – R. Luskač, O. Luskač, M. Heča, Kmeť, Drápal, R. Heča, Kobylka, M. Zvonič, Dobeš, P. Zvonič (na střídání: Kapičák, Svoboda, Koníček, Vytrhlík).