Devátý tým třetí třídy ale proti Poddvorovu ostudu rozhodně neudělal. „Jsem spokojený. Přípravu jsme začali bez tréninku, ostrým zápasem. Stejně jako ostatní kluby hledáme nové tváře. Porážka nás nemrzí. Jen je škoda, že jsme nedali branku. Šance jsme nějaké měli,“ pravil trenér Terezína Jan Podrazil.

Samotný duel měl solidní úroveň. Hra nepostrádala tempo ani nasazení. Oba týmy se však dopustily řady chyb. Zatímco ty poddvorovské zůstaly nepotrestány, Terezín za ně pykal. V prvním poločase se do černého trefili Bařina s Vránkem, účet zápasu uzavřel po změně stran střídající Jozef Burián. „Jsme teprve na začátku tréninkového procesu. V zápase jsem vyzkoušel devatenáct hráčů včetně dvou brankářů. Někteří hráči jsou u nás na zkoušce. Na to, abyhcom vybudovali kvalitní tým, máme pořád tři měsíce,“ uvedl kouč Starého Poddvorova Jiří Zavadil.

Ten se musel v sobotu obejít bez maroda Koutného. „Chyběl i Bohůn, který byl na horách, a Novák. Ten se přestěhoval do Moravských Budějovic,“ pravil Zavadil.

Do Poddvorova se z Břeclavi vrátil mladý gólman Daniel Hustý. „Teď máme dva skvělé brankáře a na každý post dva hráče,“ hlásil Zavadil. V sobotu se Starý Poddvorov znovu představí Pod Búdama. Zápas s Mutěnicemi začíná ve 14.00.

Starý Poddvorov – Terezín 3:0 (2:0)
Branky: Bařina, Vránek, J. Burián
Rozhodčí: I. Zima
Poddvorov: R. Veselský (46. Hustý) – Majer (46. Blažik), Cupal, Veselý, O. Veselský (46. Koneček) – Vránek (46. R. Burián), P. Zavadil, Bařina (75. Stávek), Malár (46. Trávníček) – Homola (46. Komorný), R. Svoboda (46. J. Burian)