Coerver Coaching je vyhlášený tréninkový program specializující se na výchovu a individuální rozvoj mladých fotbalistů. Určen je chlapcům a dívkám ve věku od šesti do patnácti let.

Praktikují ho trenéři mládeže předních evropských velkoklubů, jako je například Real Madrid, Manchester United či Bayern Mnichov. „Vyhlášený tréninkový program Coerver Coaching už od roku 1984 rozvíjejí společně Alf Galustian a legenda Chelsea, Charlie Cook. Program se zaměřuje především na výchovu a individuální rozvoj mladých hráčů. Aplikovat však jde i mezi dospělými. Coerver se při tréninku opírá o vlastní šestistupňovou pyramidu rozvoje hráčů, " představil tento mezinárodní koncept známý trenér Ladislav Trávník.

Známý mládežnický trenér povede víkendový kemp společně s bratrem Radkem, jenž působí v hodonínském střediskovém klubu Hodoníně.

Víc informací na www.coerver.cz/kempy.php nebo přímo u trenérů Ladislava Trávník a Radka Trávníka na telefonních číslech 603 838 235 a 724 316 519 nebo na emailových adresách ladislav.travnik@coerver.cz a radek.travnik@seznam.cz.