Milotice po prohře klesly na sedmou příčku I.A třídy, skupiny B. Dubňany jsou na desátém místě. "Bylo to derby se vším všudy - těžké souboje, žluté karty a dokonce i jedna červená na naší straně. Na obou stranách bylo dost nepřesností, přesto jsme měli mírnou převahu, nějaké náznaky šancí měli, ale gól z toho nebyl. Domácí hrozili hlavně ze standardek, které zahrával precizně kapitán Vaško. Ve 2. poločase přibylo šancí - domácího Šifela vychytal Zeman a Koryčánka zase Jankovič, Žurovec po individuální akci v malém vápně trefil obránce Knotka, Silný šel sám ze strany na gólmana a místo zakončení přihrává nikomu. Zápas rozhodl v 89. minutě mladík Bidmon. Po přihrávce Juřici trefil z velkého vápna výhru Baníku 1:0. Stínem utkání bylo zranění dvou domácích hráčů. Snad budou brzo v pořádku a zpět na hřišti," hodnotil zápas trenér Dubňan Milan Bidmon.

O ještě větší překvapení se v I.A třídě, skupině B postarali fotbalisté z Veselí nad Moravou, kteří porazlli do té doby vedoucí Moravan Lednice 3:2. Tím pomohli na dálku Baníku Ratíškovice, který se po jasné výhře 4:0 v Rohatci posunul na první příčku díky lepšímu skóre než Lednice, přičemž oba celky mají shodný počet 46 bodů.